Doreen Virtue tentokrát s Anděly lásky

A rovnou tak, že s nimi můžete komunikovat. Hezký dárek, možná nejen na Valentýna. Něžný a hravý. Právě takový, jací prý andělé lásky jsou. Knížečka a 44 inspiračních karet přesně vyjadřuje nejrůznější niance lásky, citů, vztahů a emocí. Výklady těmito kartami jsou příjemné a i nepěkné věci umí říci hebce a s nadějí do budoucna.


Přesto se u této karetní sady nemohu zbavit pocitu, že andělé jsou tak trochu optimisté. I když nakonec, proč ne? Možná kdybychom je opravdu poslouchali, naše životy by byly jiné. Zvláštní je, že anděly moc nemusím, a ejhle… právě u tohoto skvostně růžovofialového díla mne ovanulo něco, o čem bych mohla notně pochybovat, jestli to náhodou nebylo ONO.
Neidentifikovatelné cosi plné lásky a bezpečí.

Tyto karty dle anotace slibují:


* stát se vám důvěrnými přáteli…to bezpochyby umí, jsou nádherně zpracované, nevtíravé a něžné, najít si k nim cestu není vůbec těžké
* vyléčit svá dávná zranění…. Ano, minimálně je dobře identifikovat a najít řešení a léčbu ve svém srdci. Když se s kartami spřátelíte víc, můžete se vydat i po starých bolavých stopách. Andělé prý ví, jak na to – a bude to nejspíš pravda.
* přizvat více lásky do života… tak tohle vyžaduje delší dobu. Zatím nemohu říci, zdali toto funguje, ale necháme to na každém majiteli této karetní sady. To je na delší cestu.
* S těmito kartami a malou knížečkou dostanete minimálně velmi cenné poznání sebe samých a možná i svého okolí. Jestli je to i slibovaná cesta k celoživotní lásce, to už je poněkud kontraverzní, ale ve spojení s celým učením Doreen Virtue to rozhodně není vyloučené. Budeme-li pozitivně nahlížet na svět, bude i k nám svět milostivější.
Doreen Virtue, Ph.D., je velmi oblíbená spisovatelka, která pracuje s říšemi andělů a elementárních bytostí. Je známá také z televizních pořadů jako Oprah, The Wiew, Good Morning America a dalších. Kromě toho přednáší a vede workshopy po celém světě. Další informace najdete na www.AngelTherapy.com

 


Vystudovala několik neakreditovaných vysokých škol psychologického a sociálního zaměření, titul Ph. D., který používá je výsledkem těchto studií. Není však již od roku 1993 členkou americké asociace psychologů a licenci má pozastavenou. Přesto pracuje dál a některé její knihy, které tedy nejsou až tolik zaměřeny na andělskou terapii, mohou být velmi cennou studnicí informací i pro konvenční psychology. Její zkušenosti a intuice jsou obrovské a mezi oblíbené bestsellery patří kromě děl s andělskou terapií také knihy související s naším emocionálním přejídáním, uždibováním a nutkavými vlčími hlady jakožto „špunty“ na emocionální stres, zlobu, nespokojenost a únavu. Byly jimi knihy Zbavte se svých kil bolesti, V zajetí jídla a nyní nově – Chci změnit svůj život, ale nemám na to čas.

Zdroj: www.esoterikweb.cz

Foto: www.synergiepublishing.com