Podívejte se, jak Šimek s Drdou balili Holki!

V retro Café 80‘s se uskutečnila tisková konference ke 2. ročníku podřipského setkání a benefičního koncertu Zde domov můj – Říp 2014, který se uskuteční v sobotu 21. června 2014 od 17 hodin na úpatí hory Říp a jehož výtěžek už podruhé poputuje na Dětské a lůžkové oddělení podřipské nemocnice. Na tiskovou konferenci dorazilo několik známých osobností a odmoderoval ji zpěvák a producent tohoto koncertu Martin France, který zaskočil za moderátora Slávka Bouru, který bude akci moderovat přímo pod Řípem.


Přišel Sámer Issa s blonďatou Hanou Pekhartovou a hned a baru zhasil žízeň panákem vodky a redbulu. Tiskovku přišly podpořit i dvě, ze tří členek skupiny Holki Radana Labajová, která marně hledala místo na parkování a tak dorazila o něco později a tmavovláska Nikola Šobichová, která statečně hájila barvy této dívčí formace a prozradila, že Holki letos na podzim oslaví své patnáctileté výročí velkým koncertem v Praze. Třetí členka skupiny blonďatá Katka Brzobohatá nemohla ve finále dorazit, neboť neměla nikoho na hlídání své malé ratolesti.


Na skok se zastavil i Jarek Šimek, který, jak sám řekl, pracuje v současné době hodně na převážně zahraničních projektech a také vítěz třetí řady Česko hledá SuperStar Zbyněk Drda, který naznačil, že má v hlavě nové CD, které začíná pomalu připravovat. A oba pánové se hned zapovídali s Radanou Labajovou a Nikolou Šobichovou. „No jo, balíme tu Holki,“ smál se Zbyněk Drda.


Za hojné účasti novinářské obce se v krátké taneční ukázce předvedla ústecká taneční skupina Blood is Up, tentokráte v sourozeneckém podání. Dorazila též muzikálová zpěvačka a herečka Markéta Zehrerová nebo poprockový zpěvák Pavel Houfek.


Zpěváci už tradičně slavnostně rozřízli dort, na kterém byla fotka plakátu ke zmíněné akci a pak už se pustili do tzv. »tataráků«, kterých tento podnik nabízí čtrnáct druhů od klasických až po tuňákové, lososové a zeleninové.
Kromě již zmíněných interpretů se diváci mohou těšit na benefičním koncertu Zde domov můj – Říp 2014 také na Jitku Zelenkovou, lídra skupiny Burma Jones Bohouše Josefa, operní zpěvačku Andreu Kalivodovou, zpívajícího ex-kamionistu Jiřího Zonygu nebo zpěvačku Dashu. Kdo se chce spojit zábavu s dobrým skutkem, ať dorazí v sobotu 21. června na horu Říp!

Foto: Martin Production