Předzvěst filmu Facky lásky je duet Polákové a Strnada

Na letošní léto chystá debutující režisérka Michaela Svojka Bártová premiéru romantické tragikomedie s názvem Facky lásky. Film, který podle tvůrců pohladí i profackuje, již nyní získává pochvalné recenze. Není divu, obsazení je opravdu hvězdné. V hlavních rolích se představí Jiří Bartoška, Barbora Poláková, Anna Geislerová, Miroslav Krobot, Taťjana Medvecká, ale také zpěvák a herec Michal Strnad, který se na stříbrném plátně objeví od dětských rolí poprvé.

Strnad je zároveň autorem hudby k celému filmu i romantickému duetu Hiding Our Love s Barborou Polákovu, kde úspěšná zpěvačka a herečka zpívá vůbec poprvé anglicky. Právě tento duet tvůrci použili v prvním oficiálním traileru k očekávané novince.

 

Oficiální hudební trailer YT https://youtu.be/tuzturczFkU

 

„Okouzlující Magda slaví Kristova léta, ale stejně se stále ještě hledá. Netuší, že muzikant Robert, se kterým už pět let chodí, se nikdy nepřestal potkávat se svou ex. V horečnatém snu aktivovaná časová smyčka způsobí, že Magda nestárne a probouzí se vedle Roberta na sklonku jeho života. A pak si role prohodí. Bolestná přítomnost se tak na dva způsoby setkává s odstupem moudrosti. Proč musí být péče o vztah taková dřina?“ stojí v anotaci distributora filmu Aerofilms.

Mrazivě komediální Facky lásky jsou ale především nesmírně zralý debut Michaely S. Bártové s dechberoucím soundtrackem. Písně z filmu představí hlavní interpret na koncertě Michal Strnad – Facky lásky v kině Přítomnost v pondělí 20. března. Společně s tvůrci filmu zde přichystá malé překvapení pro nedočkavé fanoušky.

Skladba Hiding Our Love už se v akustické verzi objevila na debutovém albu Michala Strnada Další, které vyšlo v roce 2022. Kromě duetu s Polákovou v původní verzi na něm naleznete i duet se zpěvačkou Lenkou Dusilovou, který se umístil v TOP 10 skladeb roku hitparády Radia 1. Michal Strnad se kromě své sólové dráhy věnuje vokální skupině Skety, skupině Barbory Polákové, ale také své terapeutické praxi a působí i jako školní psycholog.

 

Michal Strnad + Barbora Poláková singl: https://lnk.to/StrnadPolakovaHidingOurLove

 

https://www.aerofilms.cz/facky-lasky/

Foto: Tranzistor label / Adam Hříbal, Michael Romanovsky