Show Jana Krause – Babčáková, Rattaj a Hejbalová místo Ledecké

Herečka Simona Babčáková, miliardář Igor Rattaj a zakladatelka sexshopu pro ženy Lucie Hejbalová se představí v Show Jana Krause. Premiéru dalšího dílu čtvrté série Show Jana Krause uvidíte v pátek 28. února ve 22.15 hodin na Primě.


Simona Babčáková – herečka, improvizátorka a svérázná moderátorka, členka souboru Dejvického divadla, své nejvýraznější filmové role vytvořila ve filmech Jana Hřebejka Nestyda a U mě dobrý nebo ve filmu Jitky Rudolfové Zoufalci. Nepřehlédnutelné jsou její improvizační večery Second sekec aneb Hlava nehlava, kam si zve různé hosty. Je jednou z výrazných postav televizních sitkomů.

Igor Rattaj – podle tisku slovenský miliardář, který »koupil Špindl«, spolumajitel a zakladatel společnosti Tatry Mountain Resorts – jednoho z největších evropských hráčů ve službách pro sport a turistiku, který kromě jiného provozuje i šest lyžařských areálů v ČR.

Lucie Hejbalová – majitelka a spoluzakladatelka Sexshopu pro ženy, která mj. tvrdí, že ženy v posledních letech změnily »erotický vkus«, že se naučily kupovat erotické pomůcky a změnily preference v jejich výběru. „Ženy už se erotické pomůcky naučily kupovat a také zboží v sexshopech se změnilo. Ženy už nehledají pomůcky drsné, které zavánějí pornografií, ale naopak jemné a hezké, které mohou doma s partnerem použít, které pomáhají rozvíjet jejich sexuální život a zároveň se nemusejí schovávat a stydět se za to, že je doma vůbec mají,“ říká Lucie Hejbalová. Podle ní se tak podvědomě vracíme do minulosti, ke zkušenostem našich předků, k přírodě. „Víc než dřív jsou v oblibě přírodní oleje a vůně. Například vůně růže podporuje sexualitu ženy, má schopnosti léčit duši i na hlubších úrovních a žena se díky ní snáze uvolní. O rozmarýnu se říká, že dokáže vzbudit lásku v lidech, že zvedá krevní tlak a povzbuzuje,“ vyjmenovává účinky Lucie Hejbalová. A jaká jsou její doporučení pro ženy? „Namísto hraček napodobujících reálné penisy, vyzkoušejte něco decentního nebo třeba sadu s peříčky,“ radí. „Nikoliv honba za uspokojením, ale sex jako příjemně strávený čas, vzájemné poznávání se a hýčkání je cílem,“ shrnuje Hejbalová.

Původně ovšem měla být v pořadu Ester Ledecká – půvabná 18letá lyžařka a snowboardistka. Ester je dvojnásobnou juniorskou snowboardovou mistryní světa z roku 2013 ve slalomu. Věnuje se i sjezdovému lyžování. V paralelním slalomu v roce 2013 patřila mezi 10 nejlepších žen světa. Ve slovinské Rogle dne 18. ledna 2014 vyhrála poprvé závod světového poháru. Na Zimních olympijských hrách v Soči se v paralelním obřím slalomu umístila na 7. příčce a paralelním slalomu pak na 6. pozici. Ester je dcerou zpěváka a skladatele Janka Ledeckého. Co se stalo, že Ledeckou nakonec nahradila zakladatelka sexshopu pro ženy Lucie Hejbalová, TV Prima nevysvětlila.

Foto: TV Prima