Lucie Zedníčková je zamilovaná až po uši!

O lidech narozených ve znamení Štíra se traduje, že jsou přitažliví a vztah si umí jaksepatří vychutnat. Štírka Lucie Zedníčková tahle slova jen potvrzuje. Nejen, že na svých skoro šestačtyřicet let ani náhodou nevypadá, je čerstvě zamilovaná do svého kolegy, herce Jaroslava Matějky a ve vztahu neřeší nic jiného, než fakt, že si rozumí a je jim spolu hezky.


„Nejsem typ člověka, který by se někomu nesmyslně podřizoval, což v soukromí platí dvojnásob,“ uvedla herečka. „Už dávno nejsem ve věku, kdy bych nevěděla, co chci, takže se obklopuji pouze lidmi, se kterými je mi dobře. S Jardou si rozumíme úplně ve všem; máme stejné zájmy, smysl pro humor… A co je nejdůležitější, vím, že se na něj můžu naprosto spolehnout,“ doplnila Lucie Zedníčková hodnocení vztahu s pohledným hercem.


Jedním ze společných zájmů hereckého páru je cestování a příroda. Jak jen to práce dovolí, putují po českých památkách nebo třeba na chalupu k přátelům v Jeseníkách. „Nedávno jsme společně vyrazili na několika denní výlet na Hlubokou, kde to milujeme. Užili jsme si nejen prohlídku překrásného zámku a romantickou jízdu po Vltavě, ale taky golfový resort s výhledem na zámek, lázeňské procedury v hotelu RRS, kvůli Amálce jsme nemohli vynechat sportovní areál, kde je pro rodiny s dětmi snad všechno, co se her a sportovních aktivit týče. Nakonec jsme se v areálu vyblbnuli i my – zkusili jsme totiž lanové centrum, což byl hodně silný adrenalinový zážitek! A právě takové zážitky každý vztah ještě umocňují,“ dodala s úsměvem nevlastní dcera Pavla Zedníčka a bývalá manželka Vítka Pokorného, která se nedávno přestěhovala z Brna zpátky do Prahy.


Přestože o sobě Lucie Zedníčková prohlašuje, že je svým způsobem konzervativní a nerada mění zaběhnuté, se stěhováním problém nemá, pokud jí nové místo vyhovuje. Vzhledem k tomu, jak si pochvalovala pobyt v Hluboké nad Vltavou, kdoví, jestli se jednou neodstěhuje právě tam.

Foto: Kloboukfilm