Mobilní studio TV Prima míří na víkend do Karlových Varů

Unikátní mobilní studio TV Prima zakotví o tomto víkendu 13. a 14. září 2014 na prostranství před poštou v Karlových Varech. A nepřiveze jen živé vysílání přímo z mobilního studia, ale i bohatý doprovodný program pro celou rodinu a hvězdné tváře. Akce Prima jede… za vámi startuje po oba víkendové dny v 15 hodin. Součástí akce jsou i autogramiády a odpočinout si můžete v Prima kavárně.


Zprávy FTV Prima budou na místě moderovat Gábina Kratochvílová a Roman Šebrle. Ti se mezi diváky podívají coby moderátoři zpravodajství už podruhé. „Premiéru jsme měli v Brně a tam to bylo naprosto fantastické. Lidé nás neskutečně nabíjeli energií a to je přesně to, na co se těším i do Karlových Varů,“ prozradil Roman Šebrle.


„Byla jsem před vysíláním v Brně strašně nervózní. Ale dopadlo to skvěle. Hlavně díky lidem, kteří si to užívali, a skvělé atmosféře. Na vysílání z mobilního studia se mi nejvíc líbí, že má úplně jinou atmosféru, průběh a možnosti. Těším se do Karlových Varů a doufám, že si to tam spolu s lidmi užijeme minimálně tak, jako v Brně,“ smála se Gábina Kratochvílová.
Z hvězd FTV Prima do Karlových Varů zavítá Zdeněk Pohlreich, jehož pořad Teď vaří šéf! můžete vidět od 21. září každou neděli v 18 hodin na Primě. Do lázeňské metropole přijede i Iva Kubelková, kterou na obrazovkách Primy můžete spatřit každé pondělí a středu ve 20.15 hodin v seriálu Cesty domů III anebo coby moderátorku Top Star magazínu vždy v pondělí ve 21.30 hodin.


O hudební vystoupení se postarají Kamila Nývltová, skupina Queenie, protagonisté muzikálu Děti ráje a skupina Lunetic. Zábavný program moderuje v sobotu Petr Vágner a v neděli Miloš Knor. Krimi zprávy na místě moderuje Michal Janotka. Akce Prima jede… za vámi se na prostranství před poštou koná pod záštitou statutárního města Karlovy Vary.

Foto: TV Prima