Nova Cinema uvede Redfordovo drama Legenda o slavném návratu

Hvězdné drama Legenda o slavném návratu bude vysílat Nova Cinema ve středu 5. října 2011 ve 20 hodin. Ve snímku, který režíroval slavný hollywoodský herec Robert Redford, si zahráli Will Smith, Charlize Theron a Matt Damon v hlavních rolích.


Jeden ze slavných režijních počinů herce a režiséra Roberta Redforda, film Legenda o slavném návratu, odvysílá Nova Cinema už zítra večer. Romantické drama, které se odehrává v golfovém prostředí v období 1. světové války, láká také na slavná herecká jména: Matta Damona, Charlize Theron a Willa Smithe.
Legenda o slavném návratu zanese diváky do roku 1916, kdy se mladičký Rannulph v rodném městě Savannah bezstarostně věnuje své největší lásce – golfu. Pak ale přijde povolávací rozkaz a z bitevních polí 1. světové války se vrátí úplně jiný člověk. Poznamenaný všudypřítomným utrpením opustí svou dívku Adele, dům i golfové hřiště a uchýlí se do společnosti lidí stejně ztracených, jako je on sám.
Po letech Adele zdědí obrovský, ale krachující golfový areál, který může zachránit jen velký turnaj.

Přihlásí se slavní hráči, avšak chybí ještě domácí soupeř. Přesvědčit talentovaného, ale zkrachovalého Rannulpha nebude jednoduché, navíc téměř všichni pochybují o jeho šancích. Pak však na scénu nastoupí Bagger Vance, jenž mu má vrátit zpět jeho kdysi šťastný život…

Foto: TV Nova