Netradiční rozloučení se sezonou v Městských divadlech pražských

Městská divadla pražská plánují pro diváky netradiční rozloučení se sezonou 2013/14. V Divadle Rokoko chystají na 21. června od 21 hodin Soirée zpívajících činoherců. Večerem budou provázet Jiří Hána a Vasil Fridrich. Kromě nich se můžete těšit také na Veroniku Gajerovou, Veroniku Kubařovou, Jitku Smutnou, Hanuše Bora, Zbigniewa Kalinu, Radima Kalvodu, Hanu Doulovou, Viktora Dvořáka a další.


„V rámci našich pravidelných Soirée, tedy setkávání s herci Městských divadel pražských tak, jak je neznáte, jsme se rozhodli ukázat, že i když jsme činoherním divadlem, hudební talent členům našeho souboru nechybí. V pohodové předprázdninové atmosféře vám naši herci zazpívají písničky z různých inscenací Městských divadel pražských,“ zve diváky dramaturg Jiří Janků. Během večera zazní melodie z inscenací Bedřich Smetana: The Greatest Hits, Saturnin, Pan Kaplan má třídu rád, Rváč, Bylo nás pět, Drž mě pevně, miluj mě zlehka, Monty Pythonův létající kabaret, Sen čarovné noci, Želary a Věštkyně, vraždy a jasnovidci.
Vstupenky na Soirée zpívajících činoherců aneb Rozloučení se sezonou v Městských divadlech pražských za cenu 220 korun zakoupíte na pokladnách divadel ABC a Rokoko nebo online na: www.MestskaDivadlaPrazska.cz

Foto: www.MestskaDivadlaPrazska.cz