Tohle je nová moderátorská dvojice Našich zpráv Jeřábková a Převrátil

Nová moderátorská dvojice hlavní zpravodajské relace Televize Barrandov šestadvacetiletá Denisa Jeřábková a osmadvacetiletý Petr Převrátil už pilně zkouší. Jejich společná premiéra se totiž nezadržitelně blíží! Poprvé přinesou divákům Našich zpráv informace z domova i ze světa už v pondělí 25. srpna v 18.30 hodin.


„Zkoušíme denně, a i když každým dnem cítím zlepšení, musím přiznat lehkou nervozitu. Přece jen přímý přenos v hlavní zpravodajské relaci je mnohonásobně větší adrenalin. Věřím ale, že i s Petrovou pomocí budu brzy klidnější,“ sdělila Denisa Jeřábková s tím, že ke kolegovi chová sympatie. „S Petrem Převrátilem si rozumíme lidsky i profesně. Navíc Petr je opravdu fešák. Je sice o pár centimetrů menší než já, ale to se za pultíkem schová a při společném focení si zouvám boty,“ směje se zadaná Jeřábková.


Také Petr Převrátil je s výběrem kolegyně nadmíru spokojen. „Byť se s Denisou před kamerou teprve sžíváme, už teď mohu říct, že spolupráce s ní je výborná. Nebojím se, že by to nezvládla. Je na ní vidět, že ji tahle práce baví a zajímá a kromě toho má nemalé zkušenosti. Těším se na náš první pondělní přímý přenos,“netají se Převrátil. „Denisa je opravdu velmi půvabná žena, ale já mám svoji přítelkyni a na tom se nic nezmění,“dodává.

Foto: TV Barrandov