Podívejte se na nové fotky hvězd Kriminálky Anděl

Už v neděli 31. srpna večer se na obrazovky televize Nova vrátí populární krimi seriál Kriminálka Anděl s premiérovými díly. Společně se čtvrtou řadou vznikla i série promo fotografií představujících hlavní členy týmu pražské mordparty.


Fotografie jsou z dílny fotografky Lenky Hatašové. A na Nově už také odstartovala televizní kampaň se dvěma novými spoty, které naznačují děj premiérových dílů a také představují původní i nové postavy. První díl Kriminálky Anděl uvidí diváci na TV Nova už v neděli 31. srpna ve 20.20 hodin.


I tentokrát se tým Kriminálky Anděl pustí do vyšetřování nových případů, které jsou inspirované skutečnými událostmi. Televize Nova přináší premiérovou čtvrtou řadu populárního seriálu s Markem Taclíkem, Davidem Švehlíkem nebo Helenou Dvořákovou v hlavních rolích. Tým policistů rozšíří herečka Jana Pidrmanová a nová šefová v podání Zlaty Adamovské. Diváci se mohou těšit na detailní pohled na práci kriminalistů, řadu netradičních prostředí i maskérsky náročné scény, například vraždu na kolejích.

Foto: TV Nova