Poslechněte si křesťanský dance!

Na naší hudební scéně se objevila nová zpěvačka. Bez SuperStar či podobných pěveckých soutěží si razí cestu čtyřiadvacetiletá Michaela Valchářová, která zpívá křesťanské písně. Na svůj první maxisingl si vybrala píseň Ty jsi jediný Bůh. Pozoruhodné je, že na cédéčku nechybí ani její taneční remix určený pro diskotéky. Něco takového u nás ještě nikdo neudělal a Michaela zcela jasně dokazuje, že i křesťanské písničky mohou zaujmout i teenagery.


„Požadavek producenta, abych udělal dance remix na křesťanskou písničku mě docela zaskočil, ale když jsem si song Ty jsi jediný Bůh poslechl, zalíbil se mi a řekl jsem si proč ne. Vlastně mě překvapilo, že to tu už dávno nikdo neudělal, protože proč by mladí křesťané nemohli tancovat na písničku jejíž text jim sděluje něco, co je jim blízké,“ řekl nám skladatel Jarek Šimek, který je v současnosti producentem Ivety Bartošové a netradiční remix vyrobil ve svém Studiu 57.
Sama talentovaná Michaela svůj debutový zatím počin nekomentuje a čeká na reakce posluchačů. „Myslím, že nejen křesťanské rádio Progras nebo televize Noe, by mohli dát její písničce velkou šanci k prosazení,“ dodává Jarek Šimek.
Michaela Valchářová z Rožnova pod Radhoštěm měla k hudbě blízko od dětství. Chodila do lidušky na hodiny klavíru, později na varhany a po střední pedagogické škole v Kroměříži nyní končí studia na Ostravské univerzitě v oborech zbormistrovství a hudební výchova pro střední školy. V Rožnově pod Radhoštěm vede místní Farní scholu a na svém kontě má už několik cédéček, na kterých se podílela. Jako sólová zpěvačka ovšem zažívá premiéru právě nyní s maxisinglem Ty jsi jediný Bůh. A na jeho úspěchu bude záležet, zda v podobném duchu připraví celé album. Poslechnětě si dance remix písně Ty jsi jediný Bůh v podání Michaely.

Takto zpívá Michaela o Bohu v tanečním rytmu:
[audio:009-michaela01.mp3]

Foto: Tomáš Ovečka