Popelka – Kouzelný muzikál na ledě

Pohádkové téma z nejslavnějších dostalo podobu nových písniček, doprovázejících výpravné představení na ledě! Velká scéna, dobové kostýmy, světelné kompozice, filmové animace a kouzelné efekty se od října do prosince roku 2011 představí více než třicetkrát ve sportovních halách dvanácti největších českých a moravských měst.


Tam v krasobruslařských úlohách vystoupí špičkoví sólisté a páry z celé Evropy. Herecko-pěveckých rolí se na pódiu ujmou: Jiří Korn, Pepa Vojtek, Martin Dejdar, Dana Morávková, Leona Machálková, Sabina Laurinová, Hanka Křížková,. Magda Malá, Vlastimil Harapes a další, jejichž hlasy si můžete na desce poslechnout. Nádhernou hudbu napsal Petr Malásek, básnickými texty jí opatřil Václav Kopta. Popelku a Prince namluvili a nazpívali Lucie Bílá s Ondřejem Rumlem.
Nahrávka bude úžasnou vzpomínkou pro ty, kdož muzikál na ledě Popelka shlédnou, ale i příjemným poslechovým zážitkem pro příznivce melodické hudby Petra Maláska. Kouzelná hudba pro kouzelný muzikál na ledě, v obou případech plné hvězd! Titul vychází 23. září 2011 s doporučenou cenou CD 279 korun.

Foto: Supraphon