Johny Machette představuje Snílka

Johny Machette hodlá debutovou deskou navázat na hodně úspěšný rok 2013, ve kterém se stal hvězdou na YouTube i v cenách Český slavík. Album vyjde v červnu, už teď můžete zkusit první ochutnávku. Singl Snílek má velké ambice a dá se očekávat, že v hitparádách půjde rychle na příčky nejvyšší.


Jednadvacetiletý hradecký patriot. Interpret, který se pyšní nejoblíbenějším videoklipem (Se zbláznim – téměř 6 milionů views) na kanále YouTube a držitel ceny Český slavík Mattoni 2013 v kategorii Hvězda internetu. Jednomu by se z toho až zatočila hlava, Johny Machette zůstal na zemi, sbíral nápady na desku a poté se naplno pustit do příprav debutového alba. Ze všech skladeb, které si pro album připravil, se rozhodl jako první zveřejnit singl Snílek. „Beru to jako svůj osobní pohled na lidi kolem. Vnímám tak dnešní společnost a snažím se lidem naznačit jakej jsem já… Pořád jako malý dítě, co má spoustu snů a přaní který by si rádo splnilo. Měl bych se chovat dospěle a být rozumný. Studovat proto, abych si našel práci, ale nechci skončit tak, že jednou budu dělat něco co mě nebaví a tím promarním svůj život,“ tak vysvětluje téma písně Johny.


Co se týče jeho nového alba, tam bude podle Johnyho slov míň rapu o rapu. „Snažil jsem se vzít kus sebe, kus toho Johnyho Machetty, kterýho lidi znají ze skladby Se zbláznim a přiblížit jim víc jaký doopravdy jsem. Mám totiž pocit, že si spousta lidí ten text vyložilo špatně a moji ironii nepochopili jako ironii. Snažím se lidem ukázat kdo jsem, co chci, co mě baví. Jestli si chtějí udělat názor na mě jen podle mojí hudby, měli by mít možnost se se mnou seznámit něčím větším, než jen dvěma videoklipy.“
Singl v hitparádách podpoří jeho početná fanouškovská základna, která na jeho oficiálním Facebook profilu čítá přes 70.000 lidí.

Videoklip ke zhlédnutí zde:

Foto: www.championship.cz