Podívejte se na nový klip Leny Yellow

S blížícím se koncem léta představuje Lena Yellow videoklip k singlu Fever z alba Positivity, které vyjde letos v listopadu. Lena Yellow, zpěvačka známá ze skupin Yellow Sisters a Mateřská.com připravuje na podzim vydání debutu s názvem Positivity. První ochutnávkou a pozvánkou do světa pozitivní energie je právě videoklip k písni Fever, která zabodovala mimo jiné také v semifinále mezinárodní soutěže Unsingned Only 2014.


Videoklip natočil ve Studiu Jinočany kameraman a režisér Kuba Křen a má mezinárodní obsazení. Kromě členů kapely a přizvaných tuzemských zpěváků a muzikantů (Klára Modrá, Radim Knapp, Pavel Dvořák) na něm spolupracovali i hudební hosté z USA a Austrálie (Yannick Tevi, Annamária Cecília Almeida, Christopher Madea, Irma Seleman, Claudia Atkinson). O nahrání zvuku a mix se postaral Ecson Waldes v Biotech studiu.
Dokončovaná deska Positivity obsahuje autorské skladby Leni Yellow a kapelníka Tomáše Sýkory a dále pak dvě originálně zpracované písně od skupiny Incognito a písničkářky Carole King.

Lena Yellow
Lena Yellow (zpěv)
Tomáš Sýkora (klávesy)
Adam Koller (bicí)
Tomáš Fuchs (kytara)
Miloš Klápště (baskytara)

Podívejte se na klip Fever zde:

Official teaser zde:

Foto: www.lenayellow.com