Táta na plný úvazek pokračuje

Péče o malé děti znamená plné pracovní nasazení a neustálou pozornost. Co se stane, když maminky přenechají děti i dům svým partnerům a vyrazí na dámskou jízdu k moři? Celou domácnost musí zvládnout tátové. A to leckdy opravdu není hračka! Aby tuto zkoušku zvládli muži se ctí, musejí se z nich stát tátové na plný úvazek. Jak to dopadne, uvidí diváci v dalším díle stejnojmenné show televize Prima již v pondělí 28. listopadu ve 21.35 hodin.

s-dvojcaty
Sabina a Míša se znají už od střední školy, obě mají doma děti a na starosti celou domácnost, na společnou dovolenou na ostrově Korfu se proto už moc těší. Jejich partneři Láďa a Jiří budou mít možnost pochopit, jak těžká a únavná je nepřetržitá péče o děti, i pochopit každodenní kolotoč svých žen. Poradí si Láďa se dvěma temperamentními a od sebe téměř nerozeznatelnými dvojčaty? Dokáže si Jiří zorganizovat domácnost se čtyřmi dětmi?

taboreni
Rodina obchodního zástupce Ladislava Čermáka (36) a Sabiny Fleišingerové (38) žije v Ořechově nedaleko Brna. Hlavní náplní jejich rodiny jsou 16 měsíční dvojčata Viktor a Kryštof. Ladislav má z prvního manželství ještě další dva kluky – Vojtu (8) a Ladislava (10). Oba jsou ve střídavé péči a u rodičů se střídají po týdnu. Ladislav si vždy chtěl vyzkoušet mateřskou, teď bude mít příležitost. Navíc, jako překvapení pro partnerku, chce nafotit s dvojčaty profesionální fotografie do připravovaného dětského pokoje a zařídit jej také nábytkem.

obed
I rodina Jiřího (40) a Michaely (38) Nečasových žije nedaleko Brna, v Tišnově, kde spolu se 4 dětmi obývá pronajatý byt 2kk. Adriana (14), Richard (12), Kryštof (9) a Terezka (3) jsou velmi aktivní a osobité děti. O harmonogram všech jejich kroužků i celou domácnost se stará hlavně maminka, která má vše perfektně zaznamenané. Jak se s její logistikou popere Jiří? Má štěstí, že děti si hodně věcí hlídají už i sami. Zvládnout za manželku bude muset ale školní výuku žáka 1. stupně Kryštofa, kterého doma učí maminka, do školy syn chodí jenom na přezkoušení.

cviceni-na-harmoniku
Velkým oříškem bude pro tatínka stále hladových dvojčat zejména koupání, které obvykle rodiče řeší postupně s každým synem zvlášť. Tatínek se při něm pěkně zapotí. Stihne si v klidu vypít aspoň kávu na procházce? A jak si malí kluci užijí první návštěvu v dětském parku, kam je doprovodí i jejich nevlastní dva bráškové?

s-tatkou-v-praci
Jiří dělá výškové práce a s dětmi si to celkem užívá, protože jindy na ně nemá čas. Vzhledem k jejich množství a ještě většímu počtu koníčků jej však nečeká lehká práce. Večeře je tvrdá zkouška jeho otcovského respektu. A to se chystá ještě na nefungující vypínač, jehož výměnu slibuje manželce už rok. Zábavu si užije i na chatě u brněnské přehrady, kam pozve i svého kamaráda Láďu s dvojčaty.
Sledujte show Táta na plný úvazek již v pondělí 28. listopadu ve 21.35 hodin na Primě.

na-plazi

Táta na plný úvazek
Dvě rodiny ze stejného kraje, dvě domácnosti s dětmi různého počtu a věku, dvě mámy, které rodinu na týden opustí. Z manželů jsou tak najednou tátové na plný úvazek. Mají na starost domácnost i děti. Jak se se situací vypořádají? S partnerkami se radit nemohou, vzájemnou kamarádskou pomoc ale jistě ocení. Zapojí také pověstný mužský přístup a hlavně humor. Řešení nakonec vždycky najdou a s dětmi si užijí hodně zábavy. I když manželky po návratu očekávají i uklizenou domácnost… A co na to děti? Nebude se jim stýskat po maminkách?

Foto: TV Prima