Mikolas Josef se zbláznil do nového smartphonu

Zpěvák Mikolas Josef se stal ambasadorem značky Huawei pro Českou republiku. Slavnostní vyhlášení proběhlo v prostorách hotelu Four Seasons při příležitosti uvedení nového smartphonu Huawei nova 3 na český trh.

Miki3

„Spolupráci s firmou Huawei jsem si vybral, protože přináší produkt, který mě dokáže oslovit. Neklamu tak svoje fanoušky, když se s něčím ukazuji. S produktem se musím ztotožnit a tentokráte to klaplo na jedničku. Je to telefon pro nás mladé, umí přesně to, co potřebuji. Skvěle fotí, má velkou paměť, to je to, co od telefonu, na kterém denně trávím spoustu času, potřebuji. Někdy mám pocit, že už je součástí mé ruky,“ řekl Mikolas.

Miki1

Dvaadvacetiletý zpěvák a producent se stal známým svým singlem Hands Bloody, který nahrál na vlastní náklady. Následovala skladba Free, která se zařadila mezi často hrané písně v rádiích. Svým talentem ale přesvědčil zejména šestým místem na mezinárodní soutěži Eurovision Song Contest 2018, kde vystoupil se singlem Lie to me. Doposud to byl největší úspěch České republiky v této soutěži.

Na slavnostním galavečeru se představil nejen nový ambasador Mikolas Josef, ale také zcela nový smartphone Huawei nova 3, který je určený právě mladé generaci. Huawei nova 3 se pyšní 6,3” FullView displejem s výřezem a výkonným procesorem Kirin 970. Ten disponuje i aktualizací GPU Turbo, která umožňuje plynulý chod i těch nejnáročnějších aplikací. Fotoaparát zaujímá často první podmínku uživatelů. Proto má v sobě Huawei nova 3 zabudovanou umělou inteligenci a dva duální fotoaparáty. Hlavní fotoaparát disponuje dvěma čočkami v rozlišení 24 + 16 MPx. Selfie fotoaparát je vybavený 24MPx čočkou, které sekunduje druhá 2MPx. Díky těmto parametrům budou selfie fotografie ještě ostřejší a s perfektní světelností. To vše za skvělou cenu 10.990 Kč.

Miki2

„Za velký úspěch letošního roku považuji, že se nám podařilo překonat hranici 100 milionů prodaných smartphonů a zároveň se stát druhým největším světovým prodejcem smartphonů za druhý kvartál roku 2018. Doufám, že model Huawei nova 3 se bude těšit alespoň takové přízni jako model P20 Pro. Ten získal četná ocenění, a to zejména za svůj design a profesionální fotoaparát Leica s umělou inteligencí,“ uvedl Rex Liu, ředitel divize spotřební elektroniky Huawei pro Českou a Slovenskou republiku.

Smartphony Huawei jsou nyní k dostání ve 170 zemích světa a dle jeho slov je již nyní jisté, že charakter produktů Huawei má na to, aby aspiroval na první prodejní příčku.

Huawei společně s novou tváří svých produktů odstartoval lokální komunikační kampaň, kterou bude možné na sociálních sítích sledovat pod hashtagem »prekonejse« (#prekonejse). Nový ambasador značky smartphonu Huawei nova 3 Mikolas Josef kampaň zahájil tandemovým seskokem a do výzvy zapojí i své fanoušky.

 

Facebook – CZ/SK: https://www.facebook.com/HuaweiMobileCZSK/

YouTube: https://www.youtube.com/huaweimobileczsk

Instagram: https://www.instagram.com/huaweimobileczsk

Twitter: https://twitter.com/HuaweiCZ_SK

Foto: Huawei