Víme, jak moderátor Jan Rosák dnes oslavil narozeniny

Moderátor a v posledních letech i herec Jan Rosák, kterého pravidelně vídáme jako profesora Karla Hofbauera v seriálu Modrý kód na Primě, dnes slaví 71. narozeniny. Přesně před rokem oslavil životní jubileum. Zeptali jsme se, jak dnešní narozeninový den stráví a zdali plánuje narozeninovou oslavu.

17-01-29Modry_kod_7594.JPG

Vzhledem k tomu, že to nejsou kulaté narozeniny, tak je slavím výsostně prací. Za chvíli mě čeká tříhodinové vysílání v rádiu, a jakmile skončím jedu na zámek Nový Kostel u Chebu, kde dnes a zítra hrajeme pod otevřeným nebem Noc na Karlštejně. Já svoje narozeniny strávím jako Vévoda Bavorský Štěpán. Ještěže v té roli si mohu dát pár skleniček dobrého rýnského,“ prásknul nám herec.

17-01-29Modry_kod_7567.JPG (1)

Narozeniny však herec oslavil se svou rodinou předčasně včera. Již včera jsme byli na vinaři roku, tam jsme si dali skleniček více, než mi dovoluje představení a nepochybně pro mě nějakou oslavu ještě o víkendu přichystají přátelé,“ dozvěděli jsme se dále.

jan_rosak (2)

Zajímalo nás také, jak herec prožil letní dovolenou. K loňským kulatinám jsem dostal cestu do Skotska, takže jsme strávili týden ve Skotsku. Hráli jsme tam golf a navštívili jsme několik palíren whisky,“ dodal závěrem našeho rozhovoru Rosák.

jan_rosak

Foto: TV Prima