Nova chystá speciální pořady k Wimbledonu

Nejprestižnější tenisový turnaj na světě si zaslouží mimořádnou pozornost, a tu mu dopřejí stanice skupiny Nova. Kromě přímých přenosů na Nova Sport 1 a 2 bude další čtyři kurty monitorovat videoportál VOYO. FANDA nabídne denně desetiminutový zbrusu nový pořad Kraťasy Martina Čermáka a novinky ze zelených trávníků zprostředkuje také Wimbledonský servis ve Snídani s Novou. Skupina Nova zařazuje i speciální wimbledonskou kampaň s podtitulem Dovolte si snít.

kratasy_martina_cermaka
Obě sportovní stanice Nova Sport 1 a Nova Sport 2 budou nepřetržitě sledovat dění na dvou kurtech, každý hrací den od 12.30 hodin. Díky videoportálu VOYO, který bude monitorovat další čtyři kurty bez komentáře, tak bude k vidění až šest kurtů najednou. Milovníci tenisu nepřijdou o žádné důležité okamžiky z nejprestižnějšího tenisového turnaje světa.
„Wimbledon je král mezi turnaji, proto k němu přistupujeme s mimořádným důrazem. Wimbledon bude velkým tématem pro zpravodajství TV Nova, Snídani s Novou, objeví se i na Fandovi a největší podíl budou mít samozřejmě živé přenosy na NOVA Sport 1 i 2,“ doplňuje vedoucí sportovního programu skupiny Nova Dušan Mendel.
Skupina Nova nabídne kromě přímých přenosů pestrý doprovodný program. Každý den od 23.10 hodin odvysílají obě stanice Nova Sport 1 a 2 padesátiminutový sestřih toho nejzajímavějšího z daného hracího dne. Originální pořad Wimbledonský servis bude zařazen na TV Nova každý všední den od 7.45 hodin ve Snídani s Novou. V jedinečném studiu budou dění hodnotit zajímaví hosté, kteří rozeberou to nejzásadnější z minulých i nadcházejících dní. FANDA divákům nabídne desetiminutový pořad Kraťasy Martina Čermáka, ve kterém bude denně od 22.50 hodin k vidění sestřih těch nejdůležitějších událostí, výsledků a reportáží přímo z Londýna.
„Wimbledon je pro televizi Nova a její sportovní stanice Nova Sport 1 a 2 mimořádnou sportovní událostí a jednou z programových priorit letošního léta. Dva týdny před začátkem hlavního turnaje chceme naše diváky a fanoušky špičkového tenisu naladit naší kampaní s podtitulem Dovolte si snít. Série osmi obrazově rozmanitých spotů, která nás bude provázet celým turnajem, nabízí našim divákům události, které by se mohly stát. Můžou o nich snít spolu s námi a své sny naplnit zážitky ze sledování přímých přenosů a speciálního sportovního zpravodajství, kde chceme nabídnout i nové prvky informační grafiky, jingly a znělky. Prostě žijeme Wimbledonem a samozřejmě budeme nejvíc fandit našim českým a slovenským tenistům,“ řekl kreativní ředitel skupiny Nova Alan Záruba.
Nejlepší hráčky a hráči budou od pondělí 27. června bojovat o titul z nejstaršího Grand Slamu světa. Díky stanicím NOVA Sport 1 a 2 a videoportálu VOYO mohou být všichni fanoušci tenisu při tom!

Foto: TV Nova