Skupina Kiss slaví 50 a naposledy vystoupí v České republice

Kapela Kiss po vyprodaném a velkolepém letošním koncertu vyslyšela tisíců fanoušků a 50 let od založení vystoupí naposledy v pražské O2 areně!

„Všechno, co jsme vybudovali a co jsme za poslední více než čtyři desetiletí dobyli, by se nikdy nestalo bez milionů lidí po celém světě, kteří během těch let zaplnili kluby, arény a stadiony. Tohle bude vrcholná oslava pro ty, kteří nás viděli, a poslední šance pro ty, kteří nás neviděli. Kiss Army, na našem posledním turné se loučíme naší dosud největší show a odejdeme stejným způsobem, jakým jsme přišli… Nekompromisní a nezastavitelní,“ uvedli Kiss na turné The End Of the Road.

Kiss jsou známí svými charakteristickými vystoupeními, která jsou větší než život, a již několik desetiletí dokazují, proč jsou bezkonkurenčně nejikoničtější živou show v rock n rollu. Členové Rock & Rollové síně slávy, kteří prodali více než 100 milionů alb po celém světě, prohlásili, že toto turné je věnováno milionům fanoušků Kiss Army.

Kiss nabídne VIP zážitky a speciální předprodeje pro fanoušky Kiss Army. VIP zážitky mohou zahrnovat možnost osobního fotografování s kapelou, přístup do exkluzivního salonku před koncertem a prohlídku zákulisí.

Více infa: www.kissonline.com

Kiss – End Of The Road World Tour

  1. 6. 2023 – Praha, O2 arena

 

Foto: Live Nation