Tip na dovolenou v lázních Luhačovice

Léto, čas dovolených, začalo před týdnem. Téměř polovina Čechů, kteří letos vyráží na dovolenou, se ji chystá strávit v tuzemsku. Zatímco zahraniční turisté u nás nejraději navštěvují Prahu, Češi dávají přednost horským lokalitám, dovolené u vody nebo třeba lázeňským letoviskům, jakým jsou například Luhačovice.


Právě dovolená v lázních má pro řadu českých turistů kouzlo spojení sportovních aktivit a wellness v tradičním prostředí, kde neexistuje spěch a kde si mohou odpočinout od pracovního stresu. Výhodou dovolené strávené v některém lázeňském resortu je mimo jiné také to, že ubytovací zařízení mají vysoký standart péče o klienty a jsou tedy zárukou kvality. Moderní lázeňské resorty navíc dokáží nabídnout řadu tradičních i neobvyklých sportovních aktivit a kulturní program, který dovolenou příjemně zpestří. Skvělou dovolenou si lze užít třeba v Resortu Luhačovice. Na letošní sezónu si jednotlivé hotely připravily drobná překvapení, jako je například piknikový servis nebo program s dámskou jízdou, ale také velké akce, jako je například srpnový Food Festival v Luhačovicích.


„Letos v létě v Luhačovicích určitě nuda nebude. Kromě toho, že je letos nově vyčištěna Luhačovická přehrada, která je tak opět nádherným místem pro koupání i vodní sporty, připravujeme v Resortu Luhačovice akce, které by bylo škoda propásnout. Osobně se nejvíc těším na Food Festival. Ten proběhne 17. srpna v Luhačovicích a návštěvníci na něm budou moci ochutnat gastronomické speciality z jednotlivých hotelů, místní dobroty, skvělá vína a mnoho dalšího,“ pochvaluje si léto v Luhačovicích Roman Kašpar, ředitel společnosti Luhačovské Zálesí, která je jedním z členů Resortu Luhačovice.


Hotely Resortu Luhačovice na letošní sezónu svým hostům přichystaly řadu programů tak, aby si příjemnou dovolenou mohl vybrat každý. Pro rodiny s dětmi jsou připraveny speciální pobytové balíčky nebo dokonce Dětský klub, ženy zase jistě ocení dámskou jízdu, kterou si mohou užít s kamarádkami. Seniorům jsou určeny relaxační pobyty s výhodnými cenami, sportovcům zase Resort Luhačovice nabízí řadu značených cyklo a in – line tras. Luhačovice jsou navíc výborným výchozím místem pro výlety do okolí. Kromě valašské krajiny můžete obdivovat zvířata v jedné z nejhezčích českých zoologických zahrad ZOO Lešná, zahradní město Zlín nebo se projet lodí po Baťově kanále. Ne nadarmo se o Resortu Luhačovice říká, že nabízí zážitky, které zůstanou.

O Resortu Luhačovice
Resort Luhačovice leží v malebném prostředí Luhačovského Zálesí a spojuje hotely Vega, wellness hotel Pohoda, OREA hotel Fontána, wellness hotel Augustiniánský dům a Vyhlídka, městys Pozlovice a Luhačovické Zálesí, o. p. s. Cílem Resortu Luhačovice jsou nejen nejkvalitnější služby pro hosty, ale také snaha oživit kulturní Luhačovice a udělat z nich moderní destinaci pro všechny generace.

Foto: Resort Luhačovice