Christina Laurenová – Božský bastard

V nakladatelství Jota právě vychází novinka z ediční řady Beletrie: Christina Laurenová – Božský bastard. Ambiciózní praktikantka. Perfekcionistický šéf. A pořádná spousta šikany.


Chloe Millsová, zatraceně chytrá a pracovitá studentka obchodní administrativy, má jediný problém: svého šéfa, Bennetta Ryana. Je náročný, neomalený, bezohledný – a naprosto neodolatelný. Božský bastard.
Bennett se vrátil z Francie do Chicaga, aby zaujal významný post v obrovském rodinném podniku. Vůbec nečekal, že ta asistentka, která mu v zahraničí na dálku pomáhala, je nádherné, nevinně provokativní – naprosto nesnesitelné – stvoření, se kterým se teď bude muset vídat každý den. Navzdory drbům nikdy nebyl příznivce románků na pracovišti. Jenže Chloe pro něj představuje takové pokušení, že je ochotný pravidla ohnout – nebo je rovnou poslat k čertu –, pokud to znamená, že bude jeho. Kdykoli a kdekoli.
Když ovšem jejich vzájemná touha dostoupí zlomového bodu, budou se muset Bennett a Chloe rozhodnout, co všechno jsou ochotni obětovat, aby jeden druhého získali.

pevná vazba s přebalem, 304 stran, cena: 298,- Kč

„Božský bastard má srdce, žár i zdravou dávku ironie. Čtenářky milostných románů, které zbožňují chytré zápletky, čeká úžasně erotický zážitek!“
Myra McEntire

O autorce:
Christina Laurenová je pseudonymem dvou autorek, Christiny Hobbsové a Lauren Billingsové. Hobbsová začala na svém erotickém románu pracovat v roce 2009 a pod názvem The Office zveřejnila první verzi na internetu, kde vzbudila obrovský zájem a zaznamenala dva miliony stažení. Později ho společně s Billingsovou značně přepracovaly a upravily do knižní podoby s titulem Beautiful Bastard. V současné době se připravuje filmová podoba.

Foto: Nakladatelství Jota