Léto ve stínu pandemie? CNN Prima NEWS přináší letní seriál s tipy na výlety po Česku

Letní dovolená v České republice, v klidu a bez starostí. Takové rozhodnutí letos udělala řada lidí. CNN Prima NEWS proto přichystala letní seriál plný tipů na rodinné výlety, nejlepší koupání a další zajímavá místa napříč regiony v Česku.

I přesto, že se epidemická situace po celé Evropě s příchodem léta rapidně zlepšila, v mnoha zemích čekají turisty omezení a nepříjemnosti v podobě rychle se měnících opatření. Také proto se řada lidí v Česku rozhodla neriskovat a raději strávit dovolenou v tuzemsku.

Tipy na výlet i kam k vodě

Od čtvrtka 8. 7. až do konce srpna nabídne CNN Prima NEWS letní servis plný užitečných tipů, které se v létě mohou každému výletníkovi hodit. Divákům se prostřednictvím kamery představí místa na koupání (tedy české přehrady, jezera, zatopené pískovny, aquaparky apod.) a získají i mnoho tipů na výlet napříč českými regiony, včetně míst, která jsou obestřena legendami a tajemstvími.

„Máme velmi silnou síť regionálních zpravodajů, kteří mají své kraje projeté doslova křížem krážem. O své znalosti, zkušenosti, tipy na zážitky a cesty za poznáním se rádi podělí s diváky i v rámci našeho letního seriálu,“ říká Daniel Janoch, vedoucí regionální redakce CNN Prima NEWS.

Diváky bude nový seriál provázet ve vysílání od ranního pořadu Nový den DEN, který nabídne živé vstupy z vybraných míst, přes vybrané zpravodajské relace až do Zpráv z regionů, ve kterých se objeví propracovaná reportáž s tipem na výlet, koupání či představení zajímavého místa.

Zprávy z regionů s moderátorkou Markétou Fialovou můžete sledovat každý všední den od 17 hodin na CNN Prima NEWS.

 

Foto: TV Prima