Supermanželkou roku se stala třiadvacetiletá učitelka tance

V sobotu 26. dubna se v celostátním klání Souboj nevěst o NEJ nevěstu doslova popralo dvanáct semifinalistek o výhru. Během finálového večera byly na základě diváckého SMS hlasování vybrány tři finalistky a začalo se hrát vabank! Vítězkou ale může být jen jedna. Nejlépe si ve všech disciplínách, které musely budoucí manželky absolvovat, vedla třiadvacetiletá studentka a učitelka tance Lucie Ruterlová, která své soupeřky porazila i v závěrečné disciplíně a právem jí tak náleží kromě pohádkových výher i titul »supermanželka«.


Během večera si mohli všichni přítomní hosté v Grand Hotelu Bohemia vychutnat vystoupení Romana Pomajbeho, který předvedl svou one man show a zpěvačky Jitky Válkové. Průvodkyněmi nejen finálového večera, ale i celou soutěží byly moderátorky Monika Marešová a Monika Leová.


„Jsem přesvědčená, že jsme si všichni užili skvělý večer. Vítězkami jsou všechny naše slečny, jelikož našly toho pravého. Tato soutěž jim však přinese především nové přátelé a také jim pomůžeme při přípravách jejich velkého dne, který chce mít každá dokonalý. Třešničkou na dortu je pohádkové věno složené z věcných darů, které zajistí vítězce nezapomenutelnou svatbu, jako například líbánky na ostrově Bali, zapůjčení luxusního vozu, svatební dort, šaty pro svatebčany a mnoho dalšího,“ uvedla ředitelka soutěže Lucie Kopecká.


Soutěž Souboj nevěst má i charitativní podtext. Výtěžek ze všech zaslaných SMS byl věnován na charitativní projekt Dobrá skutek, jehož patronkou je Lucie Křížková. „Chtěla bych moc poděkovat organizátorům soutěže a především všem, co posílali SMSky. Díky vám tak pošleme tříletého Marečka z Olomouce na rehabilitační pobyt, který nutně potřebuje. Trpí totiž vrozeným svalovým onemocněním a vzácným Dandy-Walkrovým syndromem,“ uvedla Křížková.

Foto: Souboj nevěst