Víme, co se bude dít v nových dílech Ordinace v růžové zahradě 2

Ordinace v růžové zahradě 2 vstupuje do další, už osmé, sezony a možná právě proto, že zpříjemňuje divákům úterní a čtvrteční večery už řadu let, stále patří k nejsledovanějším pořadům televize Nova. A i v nové sezoně se mají diváci na co těšit. Scenáristé připravili napínavé příběhy a zápletky plné emocí a zvratů, které ovlivní životy hlavních hrdinů. Navíc se i v seriálu objeví několik nových postav. A co se bude dít v 8. sezoně? My vám to prozradíme!

Čestmír, Magda a Jakub Mázlovi
Rodina Mázlů do osmé sezony nevykročí tou správnou nohou. Při návratu z dovolené se jejich vůz srazí s kamionem a půjde tu o život. Jakuba navíc v těchto těžkých chvílích čeká reparát z maturity. Magdin vztah s novým doktorem Jáchymem Kalinou, který jí pomohl v nejtěžších chvílích, se pozvolna mění v přátelství a flirt. Čestmír tuší, že mezi Magdou a Jáchymem se něco odehrává.

Běla Valšíková a Martin Jánský
Martin a Běla si stále dobírají jeden druhého. Martin se ale občas chová dost podezřele, hlavně v okamžiku, kdy mu Běla oznámí, že byla vykradena chalupa. Běla je přesvědčená, že nic nezmizelo, ale Jánský ví, že tomu tak není. Zmizel totiž klíček od trezoru. Vztahy mezi Bělou a Jánským jsou na bodě mrazu, ale Běla netuší, že důvodem je Jánského strach, aby Běla neodhalila jeho rozporuplnou minulost.

Dalibor Frynta, Ota Kovář a Kateřina Vránová
Po návratu z dovolené se všichni tři přátelé rozhodli, že se rakovinou porazit nedají. Jejich odhodlání ale naráží na zjištění, že má Dalibor metastázy na mozku. Jeho stav se zhorší natolik, že zůstane připoután na lůžku. Frynta se rozhodne požádat Otu o poslední a definitivní službu v podobě eutanazie. Proti jeho rozhodnutí se však zvedne vlna nevole.

Zdena Tichá, David Suchý a Toník
Zdena se stává ideální matkou a hospodyní. Toník má problémy ve škole a Zdenin muž začíná z manželství unikat. Zdeně navíc vyčítá, že dává přednost domácnosti před vším ostatním.

Petr Hanák, Gábina Vajnerová a Filip Vajner
Gábina, která se provdala za Filipa, se těší na nové začátky mimo Kamenici. Netuší však, že v nemocnici opět potká Hanáka, který celou situaci zkomplikuje. Gábina porodí syna Filípka, o kterého se však bude starat Filip. Gábina se vyhýbá plnění manželských povinností, vymlouvá se na zdravotní problémy, a tehdy začne situaci řešit její manžel.

Lucie Nováková, Darek Vágner a Lea Vágnerová
Darek s Lucií dál bezúspěšně válčí s hejtmanem. Darkovi na Lucii záleží, a proto se rozhodne povolat na pomoc svou sestru Leu, která je vlivná a má kontakty na mocné osoby. Lea přijíždí, aby pomohla v boji s bratry Švarcovými.

Babeta Trefná, Jindrich Valšík a Chou
Vietnamka Chou, která je tetou Tien, chce zůstat v Česku. Proto za ní Tien přivede Mikeše, aby se mohl stát jejím manželem a aby ji zachránil po vypršení víza před návratem do Vietnamu. Svatbu za úplatek však překazí Babeta, která posléze zjistí, že udělala chybu, a sama začne intenzivně vyhledávat nového ženicha. Jako potenciálního manžela se pokusí oslovit Jindřicha Valšíka.

Čestmír Mázl
Petr Rychlý alias Čestmír Mázl je jednou ze stálic seriálu. Jeho postava patří mezi divácky nejoblíbenější. Je to možná i tím, že Čestmír má své klady, ale i zápory. Prochází neustále vývojem a vše, co se mu přihodí, má vliv na jeho postoj k životu.

Tvůrčí tým
Režie: Jiří Chlumský, Jana Rezková, Marián Kleis a další
Námět: Lucie Paulová, Magdalena Bittnerová, David Litvák
Scénář: Ivo a Eva Pelantovi, Jan Drbohlav, Lucie Konášová a další
Dramaturgie: Albertina Heinrich Kalinová
Architekt: Martin Kurel
Kostýmní výtvarnice: Michaela Červenková

Rozhovor Petrem Rychlým alias Čestmírem Mázlem čtěte na TopVIP.cz již zítra.

Foto: TV Nova