Víme, čím se hvězdy primáckých seriálů rozmazlují

Kosmetika zajímá nejen dámy, ale i pány. Na představení jedné zahraniční kosmetické firmy se přišli podívat herci z primáckých seriálů Cesty domů a Svatby v Benátkách.


Na otevření první prodejny této značky u nás se přišla podívat trojice herců, která se potkává nejen v primáckých seriálech, ale také spolu zkouší v rámci Letních shakespearovských slavností inscenaci Mnoho povyku pro nic. Petra Horváthová, Radúz Mácha a Lenka Zahradnická si tak chvílemi prohlíželi kosmetické přípravky, chvílemi diskutovali o divadle.
„Kdy jsem se nechala naposledy hýčkat? Bylo to nedávno, když jsme s přítelem slavili výročí našeho vztahu. Přítel, který rád vaří, připravil lososového tataráka, pili jsme moc dobré víno, dívali se na televizi a jen tak relaxovali,“ líčila Petra Horváthová, která hrála v Cestách domů hubatou Vendy.


„Já si na kosmetiku moc nepotrpím, ale užíval jsem si, když jsem využil poukaz na thajskou masáž, kterou jsem dostal od přítelkyně Marty k Vánocům. Nechat si namasírovat celé tělo od prstů na nohou až po hlavu je něco fantastického a určitě si to ještě někdy dopřeju. Když chci naopak já hýčkat Martu, vyrazíme spolu někam na dobrou večeři a skleničku vína a třeba na procházku. Poslední dobou na to ale nemám moc čas, tak snad až po premiéře,“ říká Radúz Mácha, kterého znají diváci seriálu jako policajta Jaryna.


Lenka Zahradnická hraje v novém primáckém seriálu Svatby v Benátkách sestřičku v zubní ordinaci. „Já jsem se do svých osmnácti let odličovala vodou a mýdlem a na kosmetickém ošetření jsem snad v životě nebyla. Ale jeden den v měsíci si vyhradím tak zvaný »beauty den«, kdy tělu dopřeju peeling nebo masku a jiné procedury. Pro mě je relax cvičení, které spojuje jógu a pilates, ale ráda chodím i do sauny a na masáže. Když se chci rozmazlit, propojím masáž nebo saunu s jógou a završím je nějakou skvělou večeří s dobrým vínem. Takže cvičím a motivuju se představou dobré večeře,“ smála se herečka.


Představení nové kosmetické značky si nenechala ujít ani Vendulka Křížová, která hrála v předchozích řadách Cest domů vrchní sestru. „Pro mě je největší relax, když si můžu dopřát masáž nebo saunu. Na kosmetiku jsem byla zvědavá, protože přípravky různě střídám a asi jako každou ženu mě zajímá, co nového je na trhu,“ vysvětlovala herečka.

Foto: TV Prima