Show Jana Krause – Lukáš Bauer, Natálie Grossová a Tomáš Třeštík

Lyžař Lukáš Bauer, zpěvačka Natálie Grossová a fotograf Tomáš Třeštík se představí v Show Jana Krause. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 8. dubna ve 21.35 hodin na Primě.

kraus
Lukáš Bauer – sedmatřicetiletý lyžař bude v následujících týdnech přemýšlet, jestli ještě pořád závodit týden co týden i ve světových pohárech, nebo jen občas v dálkových bězích, případně se věnovat vedení vlastního týmu Pioneer Investments, který se právě na vytrvalostní závody specializuje. „Klasické pořekadlo je, že když to dělám takhle dlouho, tak to ještě rok vydržím. Nakonec zjistíte, že to s tímhle přesvědčením děláte deset patnáct let,“ uvažuje medailista nad následující sezonou. Přitom poslední měl být už jeho šampionát v roce 2011. „Nestanovil jsem si žádný termín. Beru to jako luxus, že se rozhodnu sám za sebe a za rodinu, která je nejdůležitější a dlužím jí strašně moc,“ řekl Bauer na tiskové konferenci.
Natálie Grossová – muzikálová zpěvačka, dcera Šárky Grossové a bývalého premiéra Stanislava Grosse, který záhadně zbohatl na prodeji akcií. Dvanáctiletá holčička, která zpívat začala už ve školce.
Tomáš Třeštík – fotograf, sběratel, obdivovatel a znalec moderního umění. Prototyp městského člověka s 5000 fanoušky na sociální síti. Tomáš je jedním ze čtyř oficiálních průvodců nového pořadu o cestování po Čechách – Lovci zážitků, který vysílá Prima Cool a Prima Zoom.

Foto: TV Prima