Playmate Eva Perkausová jako sexy vojanda! Podívejte se, jak jí uniforma sluší!

Takovou šéfovou by si přál každý voják! Během zatím posledního natáčení pořadu Svět v barvách si jeho moderátorka Eva Perkausová vyzkoušela, jak jí sedne vojenská uniforma! Slušela jí náramně, přesto převlek do uniformy letušky vítala o něco víc. Proč? I o tom bude pořad plný kuriozit Svět v barvách TV Barrandov.

Eva_Perkausova_letuska
Přestože vojenská uniforma padla Evě jako ulitá, den co den by ji nosit nechtěla. „Nebylo to pro mě to pravé ořechové. Sama jsem se v ní necítila dobře, podle mého názoru vojenská uniforma přísluší mužům, protože potlačuje ženskost. Nikdy jsem nepřemýšlela o práci v armádě, ale asi by můj vojenský výcvik probíhal jako z komedie Vojín Benjaminová,“ smála se Eva Perkausová.

Eva_Perkausova_letuska2
Zato v roli letušky se cítila jako ryba ve vodě. „Jako většina hodně mladých dívek jsem si přála být letuškou a jejich povolání jsem si představovala zjednodušeně. Slušivá uniforma a cestování. Ve skutečnosti je to trošku jinak. Práce to není jednoduchá, letušky mají málo času na soukromý život, ale musím uznat, že uniforma českých letušek je slušivá,“ našla v ní zalíbení krásná Perkausová.

Eva_Perkausova_vojanda
A jak je na tom s létáním? „Z létání mám ale jeden trochu pikantní zážitek. Sice nebyl přímo z letadla, ale z letištního odbavení. Když jsem letěla s mojí maminkou z výletu v Dánsku, v den odletu jsme zaspaly, a když jsme se v rychlosti snažily zabalit věci do kufru, maminka mi kladla na srdce, aby bylo vše srovnané. Jelikož jsem doufala, že stihneme dojet na letiště včas, nic jsem nerovnala a vše naházela rychle do kufru. Jako poslední jsem do zbylých skulinek kufru narvala zbylé maličkosti. Při odbavení na letišti si celník v bílých rukavičkách vybral zrovna naše narvané zavazadlo. Slušně náš požádal, zda bychom nemohly zavazadlo otevřít, aby si ověřil obsah. Po otevření našeho přecpaného zavazadla začaly z kufru vyskakovat růžové molitanové natáčky, které se rozkutálely po celé letištní hale. Dodnes nezapomenu na ten zděšený výraz celníka a smích nejen odbavených, ale i neodbavených turistů,“ vzpomíná na svůj letištní trapas pobaveně Eva Perkausová, sexy moderátorka pořadu Svět v barvách, který vysílá každý pátek v podvečer TV Barrandov.

Eva_Perkausova_vojanda2

Foto: TV Barrandov