Show Jana Krause – Eva Samková, Jiří Mádl a Michaela Maláčová

Zlatá olympionička Eva Samková, herec Jiří Mádl a zakladatelka České Miss Michaela Maláčová se představí v Show Jana Krause. Premiéru dalšího dílu čtvrté série Show Jana Krause uvidíte v pátek 28. března ve 22.15 hodin na Primě.


Eva Samková
– zlatá medailistka ze Soči, snowboardistka, jedna z nejúspěšnějších, nejkrásnějších, nejnadějnějších a nejvíc cool sportovkyň současnosti. Její trenér o ní už dlouho a nepokrytě básní jako o sportovní bohyni a Češi pevně spoléhali na to, že ze Soči přiveze zlato. Od počátku sezony vyhrála všechny podstatné závody, začala vítězstvím závodu Světového poháru v kanadském Montafonu, poté vyhrála s přehledem závod Světového poháru v Andoře, a získala tak další z mnoha triumfů v olympijské sezoně. Po olympiádě, ze které si přivezla cenné zlato, se stala okamžitě miláčkem národa. Je zřejmě nejkrásnější zlatou medailistkou, kterou jsme kdy měli. To, že jezdí na snowboardu, ji v očích velké části národa, především té mladší, posouvá na úplný vrchol. Holka na snowboardu je prostě cool. Navíc je vtipná – maluje si pro štěstí knír v českých barvách a vyplácí se jí to, což dokázala i v Soči. Body jí přidává třeba i to, že ji má rád Jaromír Jágr. Osobně jí poblahopřál k vítězství a věnoval jí svůj podepsaný dres. Dokonce se kvůli ní vyfotil s knírkem.

Jiří Mádl – slaví deset let u filmu velmi originálním způsobem, v dubnu uvádí svůj autorský filmový projekt: Pojedeme k moři, k němuž napsal námět, scénář a nakonec ho i sám režíroval.

Michaela Bakala-Maláčová – Miss ČR, bývalá tisková mluvčí ODS, podnikatelka, filantropka a zakladatelka soutěže Česká Miss, která bude letos probíhat již 10. rokem. Finálový večer soutěže krásy uvidíte již v sobotu na Primě. Michaela v roce 1991 vyhrála Miss Československo. Se svým druhým manželem, kontroverzním podnikatelem Zdeňkem Bakalou má čtyři děti – Annabell, Adele, Arona a Arama.

Foto: TV Prima