O mé rodině a jiných mrtvolách – Tolerantní jako blázen

Luboš se stává hvězdou! O to více si ale Kristýna uvědomuje, že její sen o úspěšné kariéře se stále nedaří naplnit. Na chvilku zadoufá, že by jí mohl pomoci producent Jandák, který přichází k Lubošovi na konzultaci. Ale jako obvykle se zbytek rodiny postará o další naprostý kolaps jejího snažení. Druhou epizodu sitcomu O mé rodině a jiných mrtvolách pod názvem Tolerantní jako blázen uvidíte v pondělí 24. října ve 21.20 hodin na Primě.


Lubošovi vychází kniha a Kristýnu pěkně hněte, že je jen »neznámá starší žena« po boku hvězdy večera. O to více si chce vychutnat Lubošovo těžké ráno, zvlášť když do ordinace přichází pro radu známý hudební producent Jandák (Bob Klepl). Místo smlouvy na CD se ale Kristýna dozví, že Veronika čeká dítě s freeganem. Péče o pacienta se tak zatím za pomoci urny s manželovým popelem svérázně chopí babička Marta a Kristýna, Luboš a babička Klementýna se všemožně snaží Veronice zabránit v odchodu z domu. Chaos je dokonán příchodem nemocného Petra, příjezdem záchranky a vypadnutím dalšího rodinného kostlivce ze skříně. Nakonec to vypadá, že léčit potřebují především sami Chmurní…

Mrtvoly u diváků zabodovaly!
Nový pořad Televize Prima O mé rodině a jiných mrtvolách zaznamenal svůj úspěšný start. V cílové skupině D15+ si první díl nenechalo ujít 763 tisíc diváků při share 21,93 procent. Originální scénář z pera Haliny Pawlowské je prošpikován jejím osobitým humorem a pohledem na svět a zejména na vztahy uvnitř rodiny. Smích pak vnáší do seriálu zejména soužití několika generací pod jednou střechou, přičemž každá z postav je navíc velmi výraznou osobností. Jejich vzájemné střety tak i v běžném životě vytvářejí mnoho vtipných situací, které skvělými výkony ještě podtrhují výborné herečky a herci v hlavních i epizodních rolích.

V hlavních rolích
Kristýna: Ivana Chýlková
Luboš: Jaromír Dulava
Klementýna: Naďa Konvalinková
Marta: Iva Janžurová
Veronika: Anna Linhartová
Petr: Jan Cina

Dále hrají
Marián Labude, Bob Klepl, Marek Taclík, Jitka Asterová, Michal Suchánek a další

Režie: Jaroslav Fuit
Scénář: Halina Pawlowská a Jana Procházková
Kamera: Viktor Smutný
Architekt: Jan Vlček

Foto: TV Prima