Lety Mimo vyráží na podzimní tour

Lety Mimo a Kofe-in vyráží na podzimní tour. Kapely polečně navštíví celkem sedm měst včetně domácích – Prahy a Opavy. Turné začíná 4. listopadu v Brně a skončí speciálním vánočním koncertem 26. prosince v Opavě. Kofe-in jako bonus posílá fanouškům tematické speed drawing video.

Promo_Lety
Obě party se na hudební scéně pohybují už nějaký ten pátek, mají osobitý styl a vyznačují se hudební pestrostí s rockovou dravostí. Na turné Lety Mimo Kofe-in zazní průřez dosavadní tvorby obou skupin, fanoušci se mohou těšit na to nejlepší. „Na turné s Letama se těšíme, protože jsou to fajn lidi a lidsky si sedíme, což ve výsledku znamená, že budou nejen dobré koncerty, ale i následné mejdany,“ zve na koncerty frontman kapely Kofe-in Jan Kunze, „Na jednom podiu s Kofe-in jsme se ještě nesetkali, ale vím, že máme spoustu společných fanoušků. No, v případě Kofe-inů spíš fanynek,“ doplňuje Lukáš Klofec, zpěvák skupiny Lety Mimo.

KOFE-IN_PROMO2013_Dalibor_Konopac_2
Lety Mimo na jaře vydali svou pátou řadovku, která nese název Válka světů. Deska si zasloužila rovnou dva křty – jeden akustický a jeden elektrický a také stejnojmenný videoklip. „Když to vyjde, tak v pražské La Loce pokřtíme náš první vinyl. Z naší poslední desky máme velkou radost a tímto bychom uzavřeli třetici všeho dobrého. Takže, kdo bude chtít Válku světů na vinylu, bude mít jedinečnou možnost si vinyl chytit,“ láká nejen na pražský koncert Looky.

Vizual_tour
Kofe-in jako bonus nadělují fanouškům nové video k písni Čtenářský deník z jejich poslední desky Moje dobré nebe. „Neustále pracujeme na nové tvorbě a slibujeme, že už brzy se dočkáte našich novinek,“ komentuje aktuální dění Jan.

Video zde:

Kam a kdy?
4. 11. – Brno – Melodka
5. 11. – Praha – La Loca
6. 11. – Hradec Králové – Náplavka
12. 11. – Plzeň – Pod Lampou
13. 11. – Most – V+V Rockbar
14. 11. – Kralupy – Ponorka
26. 12. – Opava – Art

Foto: www.letymimo.cz

FB_post_Mysmas