Radiant Rider-Waite Tarot: Praktická moudrost tarotu

Kapesní velikost kartiček doprovází stručné významy a popisky karet. Jakmile kartu držíte v ruce, naprosto přesně víte, co vám chce sdělit. Propojení dojmu z obrázku a z textu je tak dokonalou možností, jak si vyložit karty rychle. A zároveň se s každým výkladem učit.

Rozhodování, problémy, nahlédnutí do situací, ve kterých se potřebujete vyznat. Někdy ve vás zanechá dojem celý text… a někdy stačí jediná větička.

Jsou to dokonalé karty pro UČENÍ SE TAROTOVÝM VÝZNAMŮM

A ještě dokonalejší jsou pro rychlé výklady. Mít je hezky u konvičky s čajem a poradit se s nimi, když potřebujete; nedovedu si představit příjemnějšího společníka, tím více, že jde přímo k věci a nezaobaluje výklady do poetického snění. Nakonec, vyhovovat by karty mohly i každému, kdo má rád přímé sdělení a nechce odpovědi složitě hloubat sám v sobě.

Dá se říci, že karty vám doslova často řeknou, co máte dělat?

Vyhovuje vám to? Paráda!

Ale i pro ty myšlenky a podebrání svých problémů pěkně z hloubky jsou to karty vhodné, ostatně, když není zbytí, přímou odpověď nedají, jen všechno vezmou pěkně zhluboka a obrátí viditelným dolů a neviditelným navrch. A pak můžeme mudrovat, jestli má Praktická moudrost tarotu pravdu!

  • Můžeme si hrát s různými typy výkladů, kombinovat s jinými kartami
  • Využívat jako jednu vytaženou kartu pro jeden den
  • Využívat jako rychlé odpovědi
  • Jednoduše se jimi jen probírat a učit se

I ve chvíli, kdy si jen čteme, nás pravděpodobně zaujme více právě ta karta nebo ten popisek, který k nám opravdu může promlouvat a má co říci.

Já si třeba nyní náhodou vybrala kartičku: Poustevník.

„Nikdy neváhejte udělat si čas pro sebe. Potřebujete-li se stáhnout do ústraní, učiňte to.

Navažte spojení s přírodním světem. Pokud se nemůžete vydat do opravdu hlubokého lesa, postačí i park nebo alespoň pohled z okna.

Najděte si čas na své vnitřní já. Odložte všechno ostatní, abyste mohli načerpat novou energii.“

A to je zase nový pohled na kartu Poustevníka.  To ponoření se do sebe a hledání pomyslného světla na cestě získává praktický návod, jak to udělat!

Příroda!

Vyhlášení stopky všem zbytečným požadavkům na sebe!

Malá akcička jen pro sebe!

Možná také trochu ticha…

Nakonec při takovém čtení poselství Poustevníka může vám samotným dojít něco, co dojít mělo a úlevně si oddychnete, že právě takto jste to potřebovali. Právě tohle jste potřebovali slyšet.

 

Více infa: https://www.synergiepublishing.com/cs/shop/karty/tarot/000551_prakticka-moudrost-tarotu.php

 

Foto: Nakladatelství Synergie Publishing