Orákulum posvátné růže

Krásné karty, stojánek, ze kterého lze karty pohodlně vyndávat a hlavně barevná knížečka, která už jen dolaďuje ten starorůžový pocit. Jen trošičku chybí, abyste měli pocit, že karty opravdu pronikavě voní jako růže.

Vyslyš volání. Vůdkyně. Přijmi svou sílu. Dary duše.

Jasnost. Čerstvý start. Pozitivní náhled.

Tak to jsou dva příklady náhodně vytažených karet a už na první pohled je zřejmé, že je tu vyzýváno k tomu si uvědomit své tužby, které jsou patrně již vidět. A víme, že jsou správné. A máme je ocenit a uvěřit, že když po tom toužíme, patrně to není nadarmo, ale máme v tom nějaký potenciál. Tak do toho… a čerstvý start už ukazuje na přítomnost, nebo na brzkou přítomnost příležitosti to opravdu oživit a uvést v realitu.

O čem přemýšlíte a co vás přitahuje – to je možná nadosah. A určitě po tom sáhněte, protože od toho tady, na světě, jste.

Tolik tedy k praktickým otázkám, ale jak ty růže vlastně voní… jak nás karty očarují?

Karty Orákulum posvátné růže jsou mystické

A jejich mystérium bych přirovnala k opravdové atmosféře ve starých věštírnách, v posvátných svatyních, kde jsou jen samé ženy. Kde ženská moudrost sem tam přinese jemné slůvko náhodnému nebo cílenému poutníkovi a tomu to udělá dobře…

Rebecca Campbell nás provede laskavostí, se kterou máte vzít svá semínka, své dary, své všechno, a postarat se tomu o úrodnou půdu, protože právě to po nás život chce. To po nás chtějí možná i ženské rodové linie, naše předkyně. A když otevřete knížku, nejenže si počtete, ale také potěšíte oko. I ta je barevná. Kartičky růžové, něžné – ach, úplně si umím představit knížku do kabelky. Pro dlouhá čekání nebo pro maličká čtení uprostřed přírody. A zase ta vůně… jen ta vůně růží chybí.

O autorkách:

Rebecca Campbell, spisovatelka, básnířka, umělkyně pracuje s rituály a posvátností v každodenním životě. Narodila se v Austrálii a nyní žije v Británii. Už od dětství ji fascinovala velká mystéria, podnikla poutní cestu a objevila tak místa svých předků. Svou moudrost tak ráda předává dál a za svou práci byla mnohokrát oceněna.

Katie-Louise, inuitivní duchovní umělkyně vytváří svá díla doslova srdcem a duší. Miluje téma nekonečného vesmíru a zde je spojí s růžemi a ženami.

 

Více infa: https://www.synergiepublishing.com/cs/shop/karty/vykladacky/000550_orakulum-posvatne-ruze.php

 

Foto: Nakladatelství Synergie Publishing, autorka