Nejúspěšnější česká novinka roku 2013 Po strništi bos vyjde jako e-kniha!

Praha, 22. srpna 2014 – První zářijový týden vyjde v Nakladatelství Fragment e-kniha s »pořadovým« číslem 300. Po předchozích vydaných bestsellerech si budou moci čtenáři vychutnat v elektronické podobě také nejúspěšnější českou novinku roku 2013 Po strništi bos od Zdeňka Svěráka. Termín vydání je naplánován na 3. září. Díky speciální akci připravené ve spolupráci s e-knihkupcem Palmknihy.cz je možné si e-knihu exkluzivně předobjednat již tento týden a získat obratem třetinu knihy s předstihem jako dárek!


Titul Po strništi bos se stal vůbec nejúspěšnější českou novinkou loňského roku. Autor získal řadu ocenění, např. cenu čtenářů v anketě Magnesia Litera a ocenění Český bestseller 2013. Do dnešního dne se prodalo přes 70 000 výtisků!
Zanedlouho si budou moci příběh inspirovaný vzpomínkami na dětství Zdeňka Svěráka vychutnat také příznivci čteček a tabletů. Vydání e-knihy je připravováno na 3. září, k dostání bude v obvyklých formátech ePub i PDF.
Už nyní si ale můžete e-knihu exkluzivně předobjednat. Ve spolupráci s e-knihkupcem Palmknihy.cz jsme připravili možnost předobjednávky, díky níž čtenáři zakoupí titul se slevou 25 procent za bezkonkurenční cenu 89 korun a navíc ještě po objednání získají jako ochutnávku první třetinu knihy! Více na www.palmknihy.cz.

Anotace:
Není to kronika mého dětství ani naší rodiny, chtěl jsem, aby to byla krásná literatura. Autoři takové literatury nejen vzpomínají na to, co viděli a slyšeli, ale také si vymýšlejí a fantazírují, aby jejich příběh stál za řeč.
V knížce vyprávím o tom, jak byl malý kluk přesazen z města na venkov a co to udělalo s jeho duší. Jsem to já a nejsem to já. Je to mozaika, v níž jsou některé kamínky pravé a jiné přidané. Ale vy byste neměli poznat, který je který.
Zdeněk Svěrák

Foto: Nakladatelství Fragment