Miluj svůj život – Kalendář Louise L. Hay prozáří rok 2013

Máte na stěně místo pro pěkný obrázek? Zvažte, jestli by tam nemohl viset nástěnný kalendář, který se navíc postará minimálně jednou měsíčně o příjemnou meditační chvilku. Autorem textu na kalendáři je totiž Louise L. Hay.


Žena jistě obdivuhodná a to nejen pro svou nelehkou cestu životem, kdy sama musela bojovat s rakovinou, aby se vůbec stala světoznámou autorkou mnoha bestsellerů. Její duchovní příčiny nemocí se dostávají do podvědomí lidí stále víc a to i přesto, že krutou nemoc překonávala Louise již v roce 1976. Její díla byla přeložena do 29 jazyků v pětatřiceti zemích světa. Její pozitivní afirmace provázejí miliony lidí na celém světě. Dávají jim naději?
Louise L. Hay je zakladatelkou nakladatelství Hay House Inc., které vydává knihy, CD, DVD a jiné předměty, které přispívají k uzdravení naší planety.
Dnes je jí 86 let a když zrovna necestuje, věnuje se ve svém domově v San Diegu zahradničení a malování.

Její dvorní ilustrátorka kreslí umí zachytit sílu intuice
Ačkoliv sama maluje, pro své knihy zvolila snad až dvorní ilustrátorku Joan Perrin-Falquet. Ta patří mezi přední ilustrátory v oblasti inspirativní literatury a dárkových předmětů. Její silné intuitivní ilustrace se objevují na duchovních kalendářích, afirmačních kartách, CD, v časopisech a knížkách o autogenním léčení, včetně bestselleru Louisy L. Hay Miluj svůj život.
Perrin-Falquet upoutala pozornost knižního světa i široké veřejnosti svými barevnými kresbami. Její umělecké dílo okouzluje duši svou živou obrazotvorností a mistrně vytváří náladu a pocit. Byla odměněna čtyřletým stipendiem pro studium na prestižním School of Visual Arts (Škola vizuálního umění) v New Yorku, kde získala bakalářský titul v oboru výtvarného umění (BFA) a magisterský titul v oboru výtvarné umění a ilustrace.
Perrin-Falquet žije se svým mužem Remim a svými dvěma syny-dvojčaty ve státě Pensylvánie, v malebném městě nedaleko Filadelfie, kde pokračuje ve spolupráci se slavnými duchovními vizionáři a zároveň proniká do nových oblastí včetně dětské literatury, televize a celovečerních filmů.


Kalendář lze směle zařadit mezi praktické věci do domácnosti, protože kromě opravdu originálních obrázků je členen ta, že ho lze používat dnes a denně. Políčka jednotlivých dnů jsou dostatečně velká na drobné zápisky a určitě je ocení děti, které si mohou třeba dny zaškrtávat a získávají tak nenásilnou formou ponětí o ubíhajícím čase, měsících a ročních obdobích.

Foto: Nakladatelství Synergie, www.fan-tom.cz