Lucie Ernestová – Miluj svůj život 2022

Jste připraveni udělat ve svém životě změny? Slibujete si něco zásadního od příštího roku nebo vám prostě jen chybí nějaká podporující energie? Kalendář s každoměsíčním tématem nezapomene každý měsíc připomenout něco, co je obecně pro hloubku lidského života důležité. A někdy se stane, někdy až s udivující přesností, že téma padne přesně na to, co opravdu řešíte. A pak oceníte nadhled, který těch pár vět přestavuje.

Je to přesně tolik, aby to nezatěžovalo.

Text se dá přečíst hned ve chvíli, kdy kalendář otočíte. Můžete se k němu ale vracet celý měsíc a postupně v něm nacházet to, co nacházet potřebujete.

A věřím i tomu, že každý si v takovém měsíčním spočinutí najde něco jiného, i když budou všichni číst stejný text. Z letitých zkušeností s tímto kalendářem mám pocit, že tu jde o jedno jediné: naučit se hledat hlubokou modrost za svými myšlenkami, pocity a postupné pochopení, kam nás vedou. A jak je můžeme ovládnout tak, abychom je využily co nejlépe. Pro sebe i pro druhé.

Každý měsíc jedno téma

Je příjemné mít měsíc nikoliv jen plný povinností a možná plných políček, ale také malého úkolu, který se týká jen naší duše. Třeba:

Jsem připravena udělat ve svém životě pozitivní změny. Přichází ke mně veškerá pomoc potřebná k jejich dosažení.

Moje minulost je součástí bohatosti a plnosti života. Bez mé minulosti včetně chyb a všeho ostatního bych nebyla tam, kde jsem dnes. Mám se ráda za to, že jsem ochotna se učit a růst.

Říkám ano příležitostem a hojnosti. Přirozeně a s lehkostí přitahuji blahobytí. Neustále dostávám od života neuvěřitelné dary.

Sladký kalendář vyniká mnoha přednostmi:

  • Dostatečně velká políčka pro zápisky.
  • Přehled o minulém i příštím měsíce v rozložení dnů.
  • Obrázek, který vás vezme do světa fantazie, hodí se pro meditaci, pro zasnění se…
  • Vydlabe z duše témata, která je dobré udržovat ve svém životě čistá a pravdivá.

Více infa: https://www.synergiepublishing.com/cs/shop/karty/vykladacky/000518_miluj-svuj-zivot-2022.php

 

Foto: Nakladatelství Synergie Publishing