Čas na dámskou jízdu přichází

Skvělá komedie, tombola, módní přehlídka, prezentace šperků a kosmetiky, vizážistka, kartářka a hlavně jedinečná divadelní atmosféra vás čeká na Dámské jízdě v Divadle Rokoko. Vyrazit na ni můžete už v sobotu 26. dubna.


Program odstartuje v 17 hodin adaptace slavného seriálu BBC Kancl, poté bude následovat tombola, ve které můžete vyhrát např. poukaz na masáž, večeři nebo na kurzy tance. Krásné šaty butiku Lazy Eye pak v divadelním foyer předvedou herečky Městských divadel pražských Henrieta Hornáčková, Radka Fidlerová, Lenka Zbranková nebo Kateřina Macháčková. V kavárně Divadla Rokoko bude přichystán doprovodný program. Moderování se ujme herec Vasil Fridrich.

Program:
představení Kancl – adaptace kultovního seriálu BBC
módní přehlídka šatů butiku Lazy Eye – modely předvedou herečky Městských divadel pražských
soutěžní kvíz o zajímavé ceny
tombola (poukaz na masáž v Mystic Temple, večeře v Malostranské besedě, poukaz do soukromé vířivky pro dva, poukaz na kurzy do Centra tance a mnoho dalších)
fotokoutek
krásné a originální dřevěné šperky občanského sdružení Devět životů a Pohoda
minidezert pro každou dámu zdarma
líčení profesionální vizážistkou Monikou Richtrovou – více než tři roky spolupracuje s Asociací vizážistů a stylistů a Make-up Institutem. Poradí v líčení: photo makeup, beauty and fashion make-up, glamour make-up, make-up pro přehlídky, TV a video make-up
kartářka Anna Červená
kosmetičky firmy GERnétic budou poskytovat konzultace v péči o pleť, rozdávat vzorky a poukázky se slevou na kosmetické ošetření. Francouzská přírodní kosmetika GERnétic poskytuje komplexní systém špičkové péče o obličej, poprsí a tělo, nabízí individuální řešení pro každého zákazníka
Vstupenky za 320 Kč zakoupíte na pokladnách divadel ABC a Rokoko.

Foto: www.MestskaDivadlaPrazska.cz