Zuzana Bubílková se vrací na obrazovku

Politická střelnice má nový terč, kromě politiky zasáhne i společnost! Politická střelnice, nejdéle uváděný pořad vlastní tvorby TV Barrandov, se po krátké pauze vrací na obrazovku. A mění svoji tvář. Oblíbený satirický pořad Zuzany Bubílkové uvidí diváci poprvé v tomto roce už v neděli ve 21.55 hodin.


V nové řadě Politické střelnice naše nejznámější glosátorka rozšíří své pole působnosti a její satirickou palbu pocítí nejen sféra politická. Zuzana Bubílková si nově do studia pozve i hosty z řad celebrit, a tak nit nezůstane suchá už ani na současných společenských kauzách. Její první návštěvou bude herečka Alice Bendová a psychiatr MUDr. Jan Cimický.


Součástí pořadu bude i sitcom U Bubílků, v němž se podíváme do života obyčejné české rodinky. Manžela Zuzaně Bubílkové sehraje Bob Klepl, jejich syna komik Karel Hynek a dceru imitátor Petr Jablonský.
Politickou střelnici Zuzany Bubílkové má stanice na programu od samého začátku svého vysílání. Dosud bylo odvysíláno 110 epizod a dva novoroční speciály. V roce 2011 pořad v průměru sledovalo více než 200 tisíc diváků. TV Barrandov v jarním programovém schématu odvysílá celkem 16 epizod v obvyklém čase každou neděli ve 21.55 hodin.

Foto: TV Barrandov