Tomu neuvěříte! Limonádník Karel Fiala začíná den sexem!

Moderátor Jan Kraus si pozval do své televizní show herce a zpěváka Karla Fialu, kterého si diváci pamatují především z jeho legendární role Limonádového Joea. A hned na začátek se jej zeptal, jak skoro devadesátiletý Limonádník začíná svůj den. Karel Fiala překvapivě odpověděl: „Sexem. Lehnu si na válendu na břicho, Věruška na mě naskočí a začne mi dělat masáž. Pak se přesunu na rotoped, protože mám nová kolena a na rotopedu si je krásně rozhýbu. Pak už na mě čeká snídaně a vzápětí spousta úkolů.“


Herec přiznal, že cvičí denně a že díky cvičení je ve skvělé kondici. Karel Fiala na sebe prozradil i to, že si stále ještě občas zahraje tenis, pravidelně se například účastní Turnaje Strýčka Jedličky. „Před pěti lety jsme tam se synem Karlem vyhráli první místo. Na tomto turnaji je nejkrásnější, že jakmile na něj přijedu, čeká na mě paní a hned mi dává sošku pro nejstaršího účastníka turnaje. Doma mám takových sošek už asi deset,“ přiznal se smíchem Fiala.


A Karel Fiala prý hraje tenis pokaždé i na své narozeniny, které slaví v létě na chalupě. A hraje jej tam se svými čtyřmi syny, které tenis sám učil. Příští rok oslaví už devadesátiny a zároveň zlatou svatbu se svou třetí manželkou.

Foto: TV Prima