To tu ještě nebylo! Gott dostal k narozeninám mimořádné číslo časopisu!

K blížícím se 75. narozeninám dostává Karel Gott jeden dárek za druhým. Vyšla o něm nová kniha Zpěvák století, v pondělí pokřtil nové DVD Noční král – Hity prvního desetiletí 21. století, Česká televize se chystá odvysílat celý dlouhý seriál pořadů s Mistrem… Zcela ojedinělý a mimořádný dárek mu ovšem dnes dala redakce časopisu Sedmička. K narozeninám nestárnoucího Slavíka vyšlo mimořádné dvojčíslo! „Karel Gott je opravdový fenomén a naše největší hvězda, tak kdo jiný by měl mít první mimořádné číslo Sedmičky, když ne on?“ uvedl šéfredaktor Sedmičky Miroslav Graclík.


Na titulu Sedmičky č. 26-27 je Karel Gott a náš nejpopulárnější zpěvák prochází doslova celým dvojčíslem. Sedmičce totiž poskytl exkluzivní rozhovor a věnovány mu jsou i pravidelné rubriky jako Příběh velké lásky, Hvězdy, které jsme milovali, ale třeba i VIP vaření nebo Cestování, kde Mistr pozval čtenáře Sedmičky na Maledivy, kde v roce 2004 při tsunami málem přišel o život.
Dále společenský týdeník Sedmička přináší exkluzivní fotografie z Mistrova soukromého archívu, takže se můžete podívat, jak vypadal jako miminko nebo malý chlapeček i s kterými zahraničními hvězdami se během své neuvěřitelné kariéry setkal. Nechybí vzpomínky jeho sexy křoví, tedy vokalistek ze 70. a 80. let minulého století, nebo spisovatele Ondřeje Suchého, který s Karlem Gottem dělal na začátku roku 1964 rozhovor, když získal prvního Zlatého slavíka.


Svou rubriku mu věnoval i Michal David a celá Sedmička je protkaná přáními známých osobností k Mistrovým 75. narozeninám. Chcete vědět, co Karlu Gottovi přeje Lucie Bílá, Jiří Suchý, Eva Pilarová, Petra Janů, Petr Janda, Jiřina Bohdalová nebo třeba Marika Gombitová, která s médii nekomunikuje? Přečtěte si nové letní dvojčíslo Sedmičky, které dnes vyšlo jako mimořádné číslo k 75. narozeninám Karla Gotta.
Mimo Karla Gotta naleznete v Sedmičce spoustu zajímavých článků o osobnostech našeho showbyznysu jako je například Karel Roden a jeho partnerka Jana Krausová, Karel Heřmánek, Simona Krainová, Adéla Banášová, nebo vdovec po Ivetě Bartošové Josef Rychtář. A nechybí ani televizní program na dva týdny! Letní čtení k vodě nebo na dovolenou je tu!

Foto: Magazín Sedmička