To musíte vidět! Nahá Heidi Janků v bazénu!

Zpěvačka a moderátorka Heidi Janků si umí užívat života! Jen co si pořídila na zahradu nový bazén se slanou mořskou vodou, nechala si ho zastřešit. „Poblíž bazénu máme několik vzrostlých stromů, které by mohly listím bazén dost znečišťovat, tak jsme si to nechali zastřelit. Majitel stavební firmy Venda Kapal si dal tu práci a na internetu nám našel firmu z jižních Čech, která nám zastřešila bazén za výborných finančních, ale i dodacích podmínek – oproti tomu, co nám nabízely renomované zastřešovací společnosti, jsem zastřešení pořídila takzvaně za hubičku. Takže tu pusinku nyní posílám společnosti Poolor. No a díky tomu, že zastřešení máme, můžu se koupat skoro nahá a není na mě vidět,“ směje se Heidi, kterou jsme opravdu přistihli, jak v bazénu plave bez horního dílu plavek.


A jak osmačtyřicetiletá zpěvačka hitů Když se načančám, Já jsem já, Tahiti nebo Fotka pečuje i svou sexy postavu, kterou by jí mohly závidět i mnohé dvacítky? „V každém případě to jsou geny, které mi pomáhají postavu udržet v mézích normy. Samozřemě, že s přibývajícím věkem to je také méně jídla a více pohybu a sem tam nějaké cvičení. V zimě lyžuju, v létě jezdím na kolečkových bruslích a chodím s holkama v Uhříněvsi cvičit a nyní skoro denně plavu, protože mám bazén s mořskou vodou přímo doma na zahradě. A před nedávnem jsem objevila kavitaci, tedy bezpolestnou liposukci. Absolvovala jsem jedno sedení a rázem jsem v pase měla o dva centimetry méně. Chystám se tam ještě několikrát zajít a když budu dodržovat jejich rady – hodně pít a střídmě jíst, myslím, že budu mít postavu ještě lepší než nyní,“ doufá sympatická Heidi.


Nyní je ovšem čas dovolených, takže když nemá vystoupení, kterých má hodně i o prázdninách, tak si užívá s manželem – hudebníkem a manažerem Ivo Pavlíkem. „Děláme výlety po Evropě a taky dobře jíme, takže na podzim na sobě budu muset zase trochu zapracovat včetně absolvování několika procedur ultrazvukové kavitace, která skvěle funguje právě u štíhlých lidí jako jsem já, jenž mají jen nějaký malý problém – u mě je to břicho,“ dodala Heidi.

Foto: Miroslav Graclík