Heidi vsadila na Sedmičku! Víme, co se děje!

Od první říjnové neděle bude mít TV Barrandov vlastní společenský magazín Barrandovská Sedmička. Pořad vzniká ve spolupráci s týdeníkem Sedmička vydavatelství Empresa Media. Světem showbyznysu provede diváky zpěvačka a moderátorka Heidi Janků každou neděli ve 22 hodin.


Barrandovská Sedmička přinese divákům týdně sedm reportáží z prostředí české smetánky. Zprávy ze světa showbyznysu, jež vyjdou z aktuálních příběhů časopisu Sedmička vydavatelství Empresa Media, mateřské společnosti Televize Barrandov, doplní tři krátké dokumenty o výrazných o s o b n o s t e c h české kultury. Tyto reportáže tematicky spojí ústřední píseň daného dílu, slavný hit s poselstvím.
„Formát tohoto typu v programové skladbě TV Barrandov prozatím chyběl. Publikum Televize Barrandov dává jasné preference české tvorbě a českým umělcům, a to i v případě porovnání s akvizičními tituly. Barrandovská Sedmička proto divákům ukáže jejich filmové, hudební či televizní hrdiny v nových souvislostech,“ sdělila generální ředitelka TV Barrandov Marcela Hrdá.


Moderace se ujme stálá tvář TV Barrandov Heidi Janků. „Těším se. Obavu z toho, že by se mě kolegové mohli začít bát, nemám. Barrandovská Sedmička bude pořad, který nebude chtít ubližovat ale informovat! Samozřejmě, že se budou probírat i trochu kontroverzní témata, ale myslím si, že kolegové už moc dobře ví, že o kom se nemluví jako by nebyl,“ tvrdí Heidi Janků, která tentokrát vymění televizní studio za krásné prostory prvorepublikové Havlovy vily. „Je to až trochu svazující, když si uvědomím, že tady chodily na večírky hvězdy typu Adina Mandlová, Hugo Haas, Lída Baarová nebo Oldřich Nový,“ netají respekt Heidi.
Tvůrčí tým pořadu, jehož obsah dodává vydavatelský dům Empresa Media, tvoří osobnosti s bohatými zkušenostmi z výroby společenských magazínů – dramaturgyně Kateřina Gregorová a režisér Adrian Stojkov. Oba se v minulosti na Barrandově podíleli na obdobném magazínu Prominenti.


První díl, který Televize Barrandov odvysílá v neděli 5. října, spojí leitmotiv hitu Karla Svobody – Žít, kterou známe v podání Karla Gotta. „Jan Hrušínský ukáže, co je jeho život, jak žije doma a jaký život má coby principál divadla. Projdeme také Havlovu vilu, kde se v prvorepublikových dobách žilo a užívalo plnými doušky a o tom, jak přichází na svět nový život, promluví i trojnásobná maminka Bára Kodetová spolu se svými třemi dcerami Lili Violetou a Sophií,“ prozradila dramaturgyně Kateřina Gregorová.

Foto: TV Barrandov