Ani Heidi a Hezucký nejsou perfektní!

Jak chytrý je český národ? A jak jsou na tom se základními znalostmi české osobnosti? To proklepnou Patrik Hezucký a Heidi Janků poprvé už tuto sobotu ve 20.10 hodin v novém pořadu TV Barrandov Nikdo není perfektní!


Do prvního dílu pořadu, v němž náhodným kolemjdoucím pokládáme sedm jednoduchých vědomostních otázek a dozvídáme se překvapivé odpovědi, si Heidi s Patrikem pozvali Josefa Aloise Náhlovského a Josefa Mladého. „S těmi dvěma nebo vlastně třemi to byla jízda. Udržet koncentraci při jejich fórkách nebylo vůbec jednoduché,“ prozradila o natáčení Heidi s tím, že teprve reakce dotazovaných na ulici jsou silným útokem na bránici. „Já pevně doufám, že tohle není vzorek našeho národa, protože to bychom se nad sebou museli vážně zamyslet,“ směje se sympatická Heidi.
To Patrik Hezucký je nad věcí. Ví, že nikdo není perfektní. „Já jsem perfektní! Jako chlap jsem perfektní, jako moderátor už tolik ne. Mám všechny nedostatky, které jenom moderátor může mít. S tím rozdílem, že já je mám všechny najednou,“ říká pobaveně a s nadsázkou Patrik Hezucký.


Další díl Nikdo není perfektní odvysílá TV Barrandov v sobotu 18. října. Tentokrát s hosty Hanou Zagorovou a kapelníkem Boom Bandu Jiřím Dvořákem.

Foto: TV Barrandov