Tahle kráska je nová moderátorka Televizních novin!

Od středy 22. srpna bude diváky zpravodajskými relacemi TV Nova provázet nová moderátorka, Emma Smetana. Poprvé se na obrazovce objeví v Ranních Televizních novinách v rámci pořadu Snídaně s Novou.


S novou moderátorkou se budou diváci setkávat ve zpravodajských relacích TV Nova od středy 22. srpna, kdy se poprvé představí ve své nové roli v rámci Ranních Televizních novin. Čtyřiadvacetiletá Emma Smetana je tak po Ivetě Vítové další posilou moderátorského týmu TV Nova. „Díky svým hereckým zkušenostem už trému před kamerou příliš nepociťuji. Na své první živé moderování se velice těším a divákům přeji příjemnou zábavu,“ říká ke své nové moderátorské roli Emma, která má české a francouzské občanství, mluví kromě češtiny plynně dalšími pěti jazyky.


V loňském roce získala dva magisterské tituly – na pařížském institutu politických věd v oboru Evropské záležitosti a na berlínské univerzitě FU Berlin v oboru Politologie a mezinárodní vztahy. V médiích se začala pohybovat před pěti lety, kdy nastoupila na stáž do francouzského deníku Liberation. Věnuje se herectví, účinkovala v několika českých seriálech, včetně Ordinace v růžové zahradě, a celovečerních filmech. V současnosti dokončuje natáčení nejnovějšího filmu Jiřího Menzela Sukničkáři, který koprodukuje TV Nova.

Foto: TV Nova