Souboj nevěst jde do finále

Na začátku bylo 1626 vdavekchtivých slečen, pohádkové věno však může vybojovat pouze ta nejlepší. Finalistka soutěže Souboj nevěst, získá právem titul Supermanželka roku a pohádkové věno, složené z darů od partnerů soutěže. Budeme svědky pravého Souboje nevěst, hudebních vystoupení i One man show zábavy. Na fair play hru bude dohlížet patronka nadace Dobrý skutek Lucie Křížková, patronky celé soutěže Monika Marešová a Česká Miss Earth 2012 Monika Leová. Do poroty usednou Česká Miss World 2011 Denisa Domanská nebo Muž roku 2011 Martin Gardavský.


Třetí ročník soutěže Souboj nevěst jde do finále! V této hře nejde o krásu a dokonalé křivky, ale o schopnost vybojovat si svůj sen a získat tak pohádkové věno. „Na slavnostním galavečeru budou vybrány tři nevěsty s nejvyšším počtem SMS hlasů a začne bitva o věno. Hraje se vabank, vítězka bere vše,“ uvedla ředitelka soutěže Lucie Kopecká. Prestižní finálový večer plný zábavné elegance se odehraje v Grand Hotelu Bohemia v Praze v sobotu 26. dubna v 19 hodin. Slavnostním večerem budou provázet patronky letošního ročníku Monika Marešová a Monika Leová. Diváci se mohou těšit na zábavné finále soutěže, vystoupení operní pěvkyně Pavlíny Senić a taneční večer s živou kapelou. Vstupenky jsou v prodeji za 350 korun na stání a 450 korun k sezení.


Souboj nevěst v letošním ročníku spolupracuje s občanským sdružením Dobrý skutek, a právě výtěžek z SMS hlasů bude použit na zaplacení speciálního rehabilitačního pobytu malému Markovi z Olomouce, který trpí Dandy-Walkrovým syndromem.

Více informací na: www.soubojnevest.cz

Foto: Souboj nevěst