Šéf Tří Tygrů Albert Čuba: Většinou já přijdu s nějakým nápadem

Po Honzovi Dědkovi, který se Třemi Tygry slavil ve svých 7 pádech velké úspěchy, si je nyní pozval do své televizní show i Jan Kraus. Ostravskou komediální a improvizační show Tři Tygři tvoří čtyři muži ve složení Štěpán Kozub, Albert Čuba, Robin Ferro a Vladimír Polák.

Herec Jakub Jenčík, zápasník MMA Attila Végh a Tři tygři (Štěpán Kozub, Albert Čuba, Robin Ferro a Vladimír Polák) v SJK 25. 5. 2022 – Snímek z veřejného natáčení pořadu Show Jana Krause v Praze.

V těchto dnech těší ze svého splněno snu, tedy celovečerního komediálního snímku s názvem Tři Tygři ve filmu: Jackpot. Principálem ostravského Divadla Mír, na jehož prknech se tato partička pravidelně schází, je Albert Čuba. Ten si budovu bývalého kina pronajal a začal provozovat divadlo, jehož představení si brzy získala velkou oblibu u diváků. V době karantény pak vytvářeli vtipné skeče, které pravidelně postovali na YouTube kanálu Třech Tygrů.

„Většinou já přijdu s nějakým nápadem,“ kasá se s šibalským úsměvem principál a jeho kolegové doplňují, jak asi vypadala vzájemná spolupráce. „Každý jsme řekli své, pak začal mluvit Bertík, který už měl vlastně všechno vyargumentované, protože si to celé nachystal cestou z Frýdku do Ostravy, a my jsme to potom slyšeli, a bylo to, jako když se díváte na nějaký právnický seriál…“

Na natáčení a realizaci se pak podílí spousta lidí. „Všichni jsou příbuzní od Bertíka,“ znovu vstupuje do diskuze a doplňuje Robin. „Kameraman je můj synovec,“ potvrzuje Albert. „Většinou je to tak, že se vymyslí téma, natolik demokraticky, že to Bertík vlastně rozhodne sám, potom se vybere prostředí, kde by se to mohlo točit, s produkcí, kterou máme a která to zařídí, a my tam jdeme a inspiraci lovíme v tom prostoru,“ shrnuje Štěpán.

 

Foto: TV Prima