Recepty rychlokuchtíka Ládi Hrušky vyšly na DVD

Oblíbené pokrmy Ládi Hrušky si od dnešního dne mohou fanoušci vychutnat na DVD nazvaném Levně a chutně, které je po dobu tří týdnů exkluzivně k dostání v prodejnách Penny market. Poté bude DVD k dostání i v dalších prodejních sítích.


Mezi recepty se fanoušci mohou těšit jak na chuťovky, tak i na hlavní jídla, polévky a speciality, například na rychlou svíčkovou, voňavý domácí chléb nebo na banánové placičky.


Kdo je gurmánský experimentátor Láďa Hruška? „První jídlo jsem uvařil v době, kdy jsem si jako šestiletý byl schopen přeslabikovat návod na polívku z pytlíku. Byla žampionová a povedla se mi,“ říká o svých kuchařských začátcích Láďa Hruška. Svou kariéru nastartoval ve zpravodajství TV Nova, kde se rychle zařadil mezi oblíbené reportéry. Postupně k jeho ryze zpravodajskému zaměření přispěly další aktivity, například jako potravinový inspektor obcházel obchodní řetězce a restaurační zařízení a kontroloval kvalitu potravin a pokrmů. Pak už byl jen krůček ke snaze vyzkoušet si uvařit a upéct sám domácí speciality, které jsou bez chemických přísad a zvládne je opravdu každý.

Foto: TV Nova