Recepty gurmánského experimentátora Ládi Hrušky na DVD i v knize!

Oblíbené pokrmy Ládi Hrušky se již brzy dočkají knižního vydání. Fanoušci si recepty budou moci prohlížet také na připravovaném DVD. DVD s názvem Levně a chutně s Láďou Hruškou se objeví na stáncích již příští čtvrtek, tedy 18. září, a to v sítích prodejen Penny market.


V následujících třech týdnech pak bude DVD k dostání i v běžných prodejních sítích, a to všude tam, kde jsou fanoušci zvyklí nakupovat DVD. Knižní vydání kuchařky s názvem Vaříme s Láďou Hruškou vyjde na přelomu září a října, a to pod hlavičkou nakladatelství Euromedia Group.
Mezi recepty se fanoušci mohou těšit jak na chuťovky, tak i na hlavní jídla, polévky a speciality, například na rychlou svíčkovou, voňavý domácí chléb nebo na banánové placičky.

Kdo je gurmánský experimentátor Láďa Hruška?
„První jídlo jsem uvařil v době, kdy jsem si jako šestiletý byl schopen přeslabikovat návod na polívku z pytlíku. Byla žampionová a povedla se mi.“

Láďa Hruška nastartoval svou kariéru ve zpravodajství TV Nova, kde se rychle zařadil mezi oblíbené reportéry. Postupně k jeho ryze zpravodajskému zaměření přispěly další aktivity, například jako potravinový inspektor obcházel obchodní řetězce a restaurační zařízení a kontroloval kvalitu potravin a pokrmů. Pak už byl jen krůček ke snaze vyzkoušet si uvařit a upéct sám domácí speciality, které jsou bez chemických přísad a zvládne je opravdu každý.

Foto: TV Nova