Podívejte se na nový pohádkový klip Tomáše Kluse

Tomáš Klus má nový klip! Písnička se jmenuje Když si tě dívko a je z nové hudební pohádky Tři bratři. A sbory Klusovi nazpívali herečtí kolegové z pohádky Vojtěch Dyk, Ivana Chýlková a Zdeněk Svěrák. V kinech se objeví od 14. srpna 2014.


A o čem nová pohádka je? Tři bratři (Vojtěch Dyk, Tomáš Klus, Zdeněk Piškula) se vydávají do světa na zkušenou, aby si našli nevěsty a rodiče jim mohli předat hospodářství. Sourozenci při svém putování vstupují do slavných pohádek, ve kterých je čeká mnoho nástrah, nečekaných příhod a snad také láska…
Filmová pohádka Tři bratři nabízí spoustu dobrodružství, překvapivých situací, ale také laskavého humoru. Děj filmu, včetně známých a oblíbených písniček, které ve filmu zazní, pochází z pera Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlíře.
Režie se ujal Jan Svěrák, který již dlouho hledal vhodný pohádkový námět, na kterém by mohl spolupracovat se svým otcem. Nabídku podílet se na filmu jednoho z nejúspěšnějších českých režisérů posledních let přijali Tomáš Klus, Vojtěch Dyk, Zdeněk Piškula, Jiří Lábus, Zuzana Norisová, David Matásek, Ivana Chýlková, Oldřich Kaiser, Miroslav Táborský, Zdeněk Svěrák, Bolek Polívka, Miroslav Vladyka, Miroslav Hanuš, Oldřich Vlach a mnoho dalších skvělých herců.

Na klip Když si tě dívko z hudební pohádky Tři bratři, kterou nazpíval Tomáš Klus (sbor Vojtěch Dyk, Ivana Chýlková, Zdeněk Svěrák) se podívejte zde:

Foto: Bioscop