Jukněte na nový klip rapera Suverena! Jak se vám líbí?

Nový Suveho videoklip k lovesongu Anjel se natáčel v nádherném prostředí jezera Izra na východě Slovenska. Je zároveň předzvěstí chystaného Jednoducho Tour 2014, které startuje již tento víkend.


Hlavní postavu Anjela si zahrála Nika Dodeková z Nitry. Původně Suvereno pro tuto roli zvolil konkurz na internetu, mezi velkým množstvým fotek zaslaných dívkami bylo ale velmi těžké se rozhodnout. „Nakonec zvítězila moje intuice, když jsem oslovil neznámou slečnu přes Facebook, ta mě svým andělským feelingem dostala. Během natáčení byla maximálně přirozená a uvolněná, natáčení s ní bylo velmi příjemné,“ popisuje Suve. Píseň je už popáté výsledkem spolupráce se zpěvákem Paul Project. Jak Suve sám říká, rozumí si spolu hudbně i lidsky a jejich spolupráce jde s lehkostí a se vzájemným pochopením, proto je pro něj radostí.


Pro natáčení klipu zvolil Suve východ Slovenska, překrásné prostředí jezera Izra. Panuje tam obrovský klid, protože jde o místo v horách mimo civilizaci a člověk má pocit, že se tam zastavil čas. Kdysi dávno na tom samém místě natočila videoklip i legendární skupina Elán.

Videoklip Anjel ze zhlédnutí zde:

Song Anjel má ambice svým žánrovým zaměřením navázat na úspěch předchozího příjemného lovesongu Empatia z minulého alba, který zabodoval ve slovenských i českých rádiích a k dnešnímu dni má na YouTube téměř pět milionů zhlédnutí.
Kromě nového videoklipu startuje tento týden také československé Jednoducho Tour 2014 a jednotlivé křty nového alba. „Těším se na novou show a po oddychovém létě jsem už doslova hladový po klubových koncertech,“ říká Suve a dodává: „Po zlatém Alchymistovi jsem dokázal posunout laťku ještě výš a těší mě hlavně širší spektrum posluchačů a také větší vyváženost celého nového alba.“

Jednoducho Tour 2014 ČR
13. 9. – Orlová
26. 9. – Letovice
18. 10. – Skořenice
5. 12. – České Budějovice
6. 12. – Praha – křest
11. 12. – Brno – křest
12. 12. – Teplice
13. 12. – Ostrava – křest
19. 12. – Plzeň
20. 12. – Jablonec nad Nisou
Jednoducho Suve…

Foto: www.suvereno.sk