Nezadané missky to pořádně rozjíždí!

Po účasti v soutěži krásy bývá zvykem, že mladé modelky opouští své stálé partnery a začínají lovit mezi movitými sportovci. Právě proto je můžeme často potkávat na společensko – sportovních akcích. To ale není případ aktuálně nezadaných missek Andrey Kabické a Denisy Domanské. Obě slečny berou svou vášeň ke sportu vážně, což dokazuje i jejich trénink před startem závodu Genesis Bike Prague, jenž patří do prestižní mezinárodní soutěže Inter – Mountain Series, jehož se budou společně s dalšími osobnostmi účastnit.


Zbývají již jen dva týdny do startu největšího pražského cyklistického podniku Bike Prague, a tak rozená bikerka Andrea, která se dokonce účastnila několika mistrovství světa v biketrialu, nelenila a domluvila si s kamarády trénink. „Na závod se moc těším, obzvlášť proto, že jsem přesvědčila i pár kamarádů a pojedeme společně. Nehodlám se ale zahanbit a tak trénuju, abych jim to pořádně nandala,“ smála se Andrea. To Denisa Domanská se na rozdíl od Andrey trochu bojí. „Sportuji skoro každý den, ale cyklistický závod jsem ještě nejela, tak si radši zvolím kratší trasu,“ dodala Denisa.


Aby se krásky nemusely s koly tahat a užily si do sytosti i zábavy, nezapomněly přibrat do party i zdatné borce. Jako opravdový gentleman se projevil zpěvák a frontman kapely Votchi Petr Kutheil. „Když jsem uviděl Denisu, moje srdce zaplesalo. Hned jsem se musel před ní začít předvádět. Dokonce mě natolik vyhecovala, že jsem se kvůli ní přihlásil na tu nejnáročnější trasu s technickými sjezdy, prudkými výjezdy a brodem. Ale já to dám! Denisa i trať je pro mě velkou výzvou,“ uvedl Petr, který dorazil trénovat s divadelním kolegou Františkem Pytlounem.


Do pedálů společně s dalšími dvěma tisíci závodníků hromadně šlápnou v sobotu 14. června ve 12 hodin, kdy závod Genesis Bike Prague startuje od OC Galerie Butovice. Nasedněte společně s námi na kolo a vyrazte vstříc novým zážitkům!

Program závodu Genesis Bike Prague 14. 6. 2014:
10:00 Start dětí kategorie 10 – 14 let, 3 km
10:15 Start dětí kategorie 8 – 9 let, 2 km
10:30 Start dětí kategorie 6 – 7 let, 700 m
10:45 Start dětí kategorie od 5 let, 350 m
12:00 Start hlavního závodu ve třech vlnách

Foto: www.bike-prague.cz